Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyaként mi a...

Kisgyerekes anyaként mi a leggyakoribb probléma amivel szembetalálod magad?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Örökös káosz, nem tudom magam utolérni (három gyermek, sokat dolgozó férj, rám marad az összes itthoni dolog és a gyerekek ellátása, kb. hét éve nem aludtam végig egy éjszakát sem, nulla külső segítség...).
2018. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
A baratsagaik valtozasa...mindig csalodniuk kell, annyi a gonosz, ketszinu gyerek...
2018. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Az hogy borzasztóan hiányzik, ha nincs velem. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fogok tudni hiányolni bárkit.
2018. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Izzadt lábra zoknit húzni, homokot kiszedni a body alól az izzadt testéről (sokat rohangál, sokat izzad:)), folyton figyelni, hogy ne egyen kavicsot/homokot/kutyasz.rt stb. Otthon arra figyelni, hogy ne üsse ki a teraszajtó üvegét a játékaival (mindent dobál...), hogy mosás előtt mindig szedjem ki a mosógépből a gondosan berakott Lego-darabokat, Jengát, szívószálakat stb., hogy egy-egy elmenetel előtti készülődésre rendesen felkészítsem lelkileg magam, hogy mentálisan kibírjam a tömény őrületet (nem akar öltözni, nem akarja, hogy tisztába tegyem, fel-alá rohangál, hisztizik, csapkod stb.). Hogy ne kapjak agylobot, mikor a vedőnőhöz/dokihoz megyünk időre és ő közvetlen indulás előtt leönti a ruháját vagy bekakál, és még sorolhatnám...De nem adnám semmiért a fiatalembert:))) Imádnivaló másfél éves:)
2018. júl. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es amit leírtál...Hallod,le a kalappal,hogy bírod. Szerintem valami baj van az enyémmel,3,5 éves és egyszerűen semmit sem tudok,előhozni,ami nehéz lett volna. Egyszerűen semmi "rosszat" nem csinál...Persze ettől nem jobb,különb,mint a többi gyerek és nem is felvágni akarok vele! Én tuti nem bírnám idegekkel a hisztit,dobálást stb..Nagyon ügyesek vagytok,akik ezt kezelni tudjátok!
2018. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15 ös bocsánat nem akarok rosszindulatú lenni tényleg :D de majd fog :DD nekem a harmadik gyerekem volt ilyen, 4 éves koráig azt mondogattam mindenkinek, hogy létezik e olyan hogy egy gyereknél kimarad a dackorszak a hiszti korszak ??

Aztán bepótolta...oviba került, és bizony hangadó lett, volt itt verekedés, szájalás visszabeszélés minden...kivetkőzött magából. Most szerencsére nyári szünet van.

2018. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Még nem volt 2 éves,mikor oviba került. Külföld,tehát a nyelv miatt visszahúzódó volt,plusz nem is látott még más gyereket előtte. Most már bátrabb,merészebb,de nincs panasz a viselkedésére. Mondjuk én is és az apja is kisangyalok voltunk,semmi hiszti,semmi tinédzserkori dac. Én nem mondom,hogy vele is így lesz,de megvan az esélye :). Ennyi "bajunk" legyen az életben :).
2018. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!