Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy magyarázzam el a gyerekei...

Hogy magyarázzam el a gyerekeimnek mire való a here?

Figyelt kérdés
És hogy nevezzem?
2018. júl. 11. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%
A férfiassághoz szükséges hormonok es anyagok termelődnek benne.
2018. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11es

köszönöm ezt elfogadta viszont nem érti miért van kint őszintén ezt én sem tudom

2018. júl. 11. 12:29
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudod felnőtt nő létedre? Hogy miért nem a testben van a here? O.O Azért, mert a spermiumoknak a testben túl meleg van.
2018. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Képzeld nem tudtam de köszönöm most már mindhárman tudjuk
2018. júl. 11. 12:35
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom, ültök a gyerekeiddel a gyk-ek előtt, és várod a válaszokat hogy mire jó a here, majd felolvasod a gyerekednek, aki vagy elfogadja válasznak vagy nem. Aha, persze, na menj már!
2018. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

Váll tartja a kart?

Akkor a here tartja a kukit :) Ilyen egyszerű. Valamilyen szinten igaz is..

2018. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem is jutott eszedbe a google-ben utánaolvasni,hogy miért van kívül a here?Nem csodálom,hogy nem tudsz ezt -azt elmagyarázni a gyerekednek,hiszen még téged is tanítani kellene.
2018. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

A nevén hívd.


Mire való: a fiúknak abban van az, amiből a kisbaba lesz. Egyébként nem kell túlspilázni, én 7 évesen már tudtam, hogyan készül a gyerek, mert minden testől-emberről sóló könyvet elolvastam :D

2018. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%
Takarmánynövény. Ilyen egyszerű
2018. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 leszbikuslány válasza:

8 as válaszoló azt meg korai egy kisgyereknek meg tudnia mire való a here már hogy szexelésnél abban termelődik a sperma is azt majd elég megtudnia ha elég érett lesz rá 10 és 11 éves kora körül mivel most még úgy sem fogná azt fel ilyen kis korában!

Kérdezőnek meg elég ha a gyerekének azt mondja az a férfiasság jelképe a herék és ha kérdi a gyerek miért testen kívűl van azért hogy azok termelik a férfiasságért felelős tesztoszteron hormonokat amit a testen belül nem termelne meg s túl meleg miatt mivel testen kívűl a herezacskóban hűvösebb kell a heréknek!

A szexel kapcsolatos dolgokat nem kell a gyereknek magyaráznod az még korai nekik tudniuk az nem rájuk tartozik még!

2023. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!