Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaz az. Hogy a kövér gyerekek...

Igaz az. Hogy a kövér gyerekek sokkal többet kakilnak, mint az átlagos testsúlyúak?

Figyelt kérdés
Azt, hogy "többet" a mennyiségre értettem
2018. júl. 16. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát ha több megy be, több jön ki.
2018. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Sztm nem feltétlenül. Pl egy kövér gyereknek lehet, h lassú az anyagcserejees állandóan szorulasos...ismerek olyan kisgyereket, aki tok izmos-sportos és napi 2x tok nagy adagot...
2018. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez csak abban az esetben igaz ha sokat eszik. Viszont elhízni kevesebb de magasabb kalóriatartalmú ételekkel is lehet. Szóval attól függ mit eszik és mennyit.
2018. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, csak mert ismerek egy olyan kisfiút, aki eléggé ducika, nagyon szeret enni, mindig rászólnak, hogy "lassabban, nem eszi meg előled senki!" :D
2018. júl. 16. 08:21
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Kétlem, hogy van összefüggés. Anyagcsere, aktuálisan elfogyasztott étel függvénye.
2018. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Na ezt nekem is mondták a szüleim de csak vendégségben. Szerintem azért csinálták mert égő volt nekik hogy nálunk sose volt süti. Elég megalázó gyerekként amúgy, pedig semmi rosszat nem csináltam max féltek hogy a nagy részét egyedül eszem meg.

Egyébként sose voltam kövér, mindig a vékony meg az átlagos között mozogtam. Mai napig gyorsan eszek, mert akkor eszek ha már tényleg éhes vagyok és általában van más dolgom is.

2018. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Max minimálisan, hogy ha valaki nem eszik eleget, attól is lassulhat az anyagcsere. Az étel rosttartalma befolyásolja nagyon a mennyiséget, az emésztés gyorsasságát meg vannak bizonyos felszívódási zavarok, nem csak a nagyobb, ismert dolgok, pl zsírt se emészti mindenki 100%-ban de a fehérjék, szénhidrátok lebontását is enzimek végzik.
2018. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!