Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Második születésnapra hány...

Második születésnapra hány ajándékot vennél a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Hármasban fogjuk ünnepelni a szülinapot a férjemmel és a kisfiammal. Legszívesebben rengeteg ajándékot vennék neki, de tudom, hogy ez nem jó, mert akkor nem fogja értékelni őket. Ti mit gondoltok? Hányat vennétek, vettetek?
2018. júl. 20. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Egy nagyot és mellé egy nagy tortát. Úgyis kap a nagyiéktól, nagynéniktől, dédiktől, barátoktól stb. ajándékot és úgyis mindenki engem fog kérdezgetni mire vágyik úgyhogy úgyis mindent megkap ami épp aktuálisan a kedvence.
2018. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez szerintem nem darabra megy, de talán 3-4-nél több tárgyat egy kupacban átadni nem érdemes, jobb, ha meg tudja számolni, na meg ők még egy buborékfújót majdnem annyira értékelnek, mint egy futóbiciklit :)
2018. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát egy nagyobbat meg egy kisebbet. Általában én így szoktam ajándékozni gyereknek. Ha hincs még vegyél sátrat. Enyém imádja😁
2018. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Mi is hármasban ünnepeltünk és skypeon a keresztapukája torta vágáskor élőben volt.

Sajnos ő külföldön dolgozik, lego duplot küldött és sok ruhát könyvet. Ruhát már akkor próbálgatta duplot másnap kapta meg.

Mi vettünk nagy csoki tortát

Lego duplo vonatot, és garázst autókkal egy kastély mintás sátrat.

2018. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Lányom egyet kapott,egy barbie babát. Családtagoktól még kapott később többet is. Nem vagyok hive a felesleges játék vásárlásnak mert nem játszik vele,jobban szeret sétálni,hintázni,tyúkokat kergetni,kacsát etetni az udvaron.
2018. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Én is úgy gondolom, hogy egy "értékesebbet" meg valami apróságot. A kisfiam is most volt 2 éves. Mi egy traktoros tortát és egy normál "méretű" lego duplot vettünk neki. A torta magában elég drága volt, ezért nem is gondolkodtunk nagyobb ajándékban. Mint ahogyan írták rengeteg ajándékot kapott a rokonságtól: lábbal hajthatós gokart, traktor, Hot Wheels pálya 6 kisautóval, legalább 10 Burago kisautó, távirányítós autó, héliumos lufik, ruhák, intelligens gyurma, lego duplo járművek+ még 2 torta a nagyszülőktől. Nem éreztem szükségét többnek. Tavaly dugig volt szó szerint a szoba, teljesen feleslegesen, mert két doboz után a többire nem is volt kíváncsi.
2018. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Egyet.

Karácsonyra is egy értékesebb dolgot vettünk a babánknak, és így is összejött egy nagy halom a rokonoktól, akik részt akartak venni az ajándékozásban.

2018. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Nalunk a Karacsony sem ugy ment, hogy egyszerre megkapott mindent, mert igy valoban egyik jatek sem fogja sokaig erdekelni. Szerintem egy ajandek boven eleg.
2018. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Egy nagyot meg egy kicsit kapott, a kicsi kézségfejlesztő fajáték volt úgyhogy nem voltam benne biztos, hogy tényleg örül-e majd neki. Nagyszülőktől is kapott mindkét részről, tesóméktól is, minimum 6 ajándék biztos volt.

Na meg a torta, lufik.

2018. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!