Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálad elmúlt a kupiság felnőtt...

Nálad elmúlt a kupiság felnőttkorra?

Figyelt kérdés
A kérdés csak azokhoz szól, akiket kicsiként se zavart a kupi. Aztán persze kamaszkorukba se. Hiába szóltak rá anyáék hogy tegyél rendet. Én rendet rakok mire hazaér a férjem, hogy ne legyen vita, de addig elvagyok a saját kupimban nem zavar. nagyon nem. a lányunk is ilyen. szerinte azért mert nem szólok rá emiatt annyit mint ő. de szerintem ez nem ettől múlik el. nálam az a szabály, hogy tessék rendet rakni, de a saját szobája az övé, nem zavar mi van ott.
2018. júl. 22. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem igazán.. fiatal koromban egyáltalán nem zavart a kupi. Most felnőttként van egy határ, ami bántja a szemem. De pl 10 ruha levágva a fotelbe nem zavar, simán arrébb húzom és ráülök.
2018. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem múlt el. Kicsit jobb, de pont nem érdekel, ha nincs rend. 4gyerekes anya
2018. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem múlt el, pedig anyám megpróbálta "kinevelni" belőlem. Bár nekem soha nem volt saját szobám, állandó üvöltözéssel tellett a kamaszkorom a kupi miatt, így az első adandó alkalommal lepattantam otthonról. Most 47 vagyok, és én vagyok a kupleráj királynője, és én is csak a párom kedvéért teszek rendet, amúgy teljesen jól elvagyok a kupi közepén.
2018. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Nálam azt mondhatom, hogy el. Bár mai napig van, hogy nincs teljesen rend nálunk, de azért már zavar nagyon és inkább megcsinálom.
2018. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Vizsgaidőszakban nem zavar, akkor minden szét van dobálva. Még utána is bírom max 1 hétig, de egy idő után már nagyon zavar ha nem találom a dolgaimat.
2018. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Én is elég jól elvagyok a kupimban. Jobb lett azért a helyzet, mint kamaszként. De továbbra sem örülnék egy váratlan vendégnek.. :D
2018. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Rohadtul nem múlt el. :D

Csak sajnos, mivel mostanában én vagyok az anya, néha megerőltetem magam, és pakolászok egy kicsit, de rend, na az nálunk sosem lesz. :)

2018. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Javult, de nem múlt el teljesen. Naponta rendet teszek, de most se vagyok az a fajta, aki rögtön elpakol mindent, azonnal a mosogatógépbe rakja az üres tányért stb. Gyűjtöm a kupimat, aztán úgy valamikor a délután során elkezd zavarni és rendet vágok. Nálunk a férjem ugyanez, szóval ő nem szól be érte, a lányunk meg kifejezetten élvezi a rumlit, azonnal kiborít valamit, ha látja, hogy rend van, és boldogan leül a közepébe :D

Amúgy nem rajtad múlik, hogy a lányod is olyan, mint te. Az anyám egész életében mániákusan pakolt, mást se hallottam tőle, minthogy pakolj el, rakj rendet, ez miért van oda dobva, nem ott van a helye, csinélj már egy kis rendet stb. Aztán mégis ilyen maradtam.

2018. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 babyboom567 ***** válasza:
94%
Megnyugtató ,hogy nem csak én vagyok ilyen:)
2018. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Én kényszerítem magam,igényem mindig lett volna rá,de lusts vagyok...flylady stb modszerekkell trenirozom magam és a gyerekeket..több kevesebb sikerrel
2018. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!