Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Otthon hagynátok,...

Anyukák! Otthon hagynátok, éjszaka a gyereket, ha nagyon fontos dolgotok lenne?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon fontos 3 órás dolgom holnap éjjel.

Sajnos senki nem tudja vállalni hogy átjöjjön,a 10-éves és 4-éves lányomhoz.

Természetesen hagynék lakás kulcsot,a nagynál és telefont,ha megébred a kisebb aki egyébként nem szokott reggelig.

Akkor azonnal indulnék vissza ami 20-perces út autóval.


2018. júl. 27. 23:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem. De milyen halaszthatatlan dolgod van éjszaka?
2018. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%

Nem

Es troll

2018. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy, és kamu. Mi ilyen halaszthatatlan? Ha igaz lenne, kiírnád.
2018. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Dehogyis! 20 percre ráadásul? Vidd őket magaddal. Velünk előfordult, hogy éjjel mennem kellett a férjemért, mert hatarszolgalatrol éjjel 2-kor értek haza a kapitányságra. Ott aludni nem lehet, éjjel nincs tömegközlekedés, hát gyerkőcöt beraktam a kocsiba és elmentünk érte. Nem volt életünk legjobb időszaka, de a kényszer nagy úr. De itthon semmiképp nem hagytam volna a gyereket egyedül.
2018. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

Előző, szövegértelmezés nem az erősséged. 3 órára megy el és 20 perc az út.


A válasz: persze, otthagyhatod. De aztán majd ne vernyogj, ha börtönbe zárnak, mint azt az anyukát, aki otthagyta a gyereket, aki kiesett az ablakon és meghalt. Pedig rá elvileg vigyáztak is, csak késett a csaj, aki vigyázott rá.

2018. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

Nem.

De tényleg kíváncsi lenbék mi az a halaszthatatlan éjszakai program???

2018. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Egy kamaszt már otthon hagynék egyedül, de egy 10 és egy 4 évrs KISGYEREKET NEM!
2018. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Éjjel van, rosszul fogalmaztam. Úgy értettem a 20 percrét, hogy 20 percnyi távolságra? Mert ha még fáért kellene télen kimenni az udvar végébe vagy mit tudom en. De elmenni ilyen messzire? Ha bármi baj van, mire hazaér, már cseszheti... Nem is értem, hogy ez hogy fordulhat meg valakinek a fejében. Annyi szörnyűség történhet (tűz, betörés, elesik egyikük) vagy csak simán felébred a kicsi és megijed, hogy nincs otthon az anyukája.
2018. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%

Kizart. A 4eves még nagyon kicsi és h bármi baj van a 10eves is bepanikolhat. Pláne éjjel.

Én fiam 11 éves utóbbi fél évben mentem el itthonról nappal max fel orara hogy gyakoroljuk, plusz közben felhivtuk egymást hogy azt is gyakorolja

2018. júl. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem. El nem tudom képzelni mit kell éjjel csinálni, ami nem várhat reggelig. Ha élet halál kérdése lenne, jönne a két gyerek is.
2018. júl. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!