Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 és fél éves kisfiamnak...

6 és fél éves kisfiamnak tyúkszem van a talpán. Mit csináljak vele? Tyúkszem tapasz kiszedi? Vagy vigyem inkább orvoshoz?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem próbálkoznék. Nekem csak egy csúnya bőrkeményedés volt/van a talpamon. Tapasszal próbáltam “meggyógyítani” de baromi kellemetlen volt. Az ecsetelők jobbak szerintem, de nem tudom ekkora gyereknél lehet e használni. Én megmutatnám orvosnak, de ami fontosabb a kiváltó okot szüntetné meg legelsőnek.

Az én cipőm is a kukában landolt, ami a bőrkeményedést okozta.

2018. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy talpú szemölcs! Az èn gyerekeknek is az volt, mi is tyukszemnek hittük! Bőrgyogyäszt javaslom mindenképp!
2018. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talpi
2018. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 9 eves lanyomnak volt nagy a talpan.Eloszor megprobaltuk mi gyogyszertari kremekkel de nem lett jobb vegen(par het utan) elvittuk orvoshoz es mivel kicsit piros volt a szele igy adott ra valami gyulladascsokkentos kremet es arra tettunk folpakkot.Korbe korbe ratekertuk a labfejere arra zokni es par nap utan magatol kifordult es leesett.Szepen begyogyult 1-2 het utan.Inkabb vidd el orvohoz mert nekem is attol felt ki ne keljen vagni!
2018. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!