Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekek altalaban mikortol...

A gyerekek altalaban mikortol kezdenek el verekedni, pofozkodni meg hasonlok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
amint társaságba kerülnek, akármilyen korban is
2010. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ikrek kozul a dominansabb mar az anyamehben megregulazhatja a kistesot.
2010. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor egy másik gyerek elveszi a játékát...
2010. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kislányom 2 éves de egyáltalán nem verekszik.De ez nem azt jelenti hogy később nem is fog.Ha elveszik tőle a játékot akkor visszaveszi de nem pofoz meg érte senkit.

Sztem ez tipus függő,kinek milyen a vérmérséklete.

2010. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Személyiségtől is függ. Az enyém addig nem balhézott, amíg nem volt kivel. Bekerült bölcsibe, és az első dolga az volt, hogy amikor útban volt neki valaki, azt fellökte. Mondjuk én mondtam a dadusoknak hogy büntessék csak meg minden alkalommal, meg persze magyarázzák is el neki, hogy ezt nem szabad, hiszen hol máshol tanulná meg? Én itthon hiába szólok rá utólag, ha egyszer itt nincs kivel verekednie, persze, hogy itthon nem csinálja. Csak hát ugye megszokta, hogy ő az egyetlen gyerek, nem tapasztalta meg azt, hogy ha valaki útban van neki, akkor ki kell kerülni, hiszen mi itthon arrébb megyünk, de egy vele egykorú gyerek nem fog. De már nincs vele ilyen gond, általában jó gyerek.
2010. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évesen kezdett el irigy, undok, odacsapós lenni a fiam. Azóta csiszolgatjuk :-D
2010. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az en kisfiam masfel eves, es mar nyomatja a taslit, ha valami nem tetszik neki. Hozzateszem, o is kozossegbol szedte szerintem, mert itthon sose verekedunk. Olyan helyen van sokat, ahol sok a fiu gyerek. Elsonek azt gondoltam, h ez a verekedes valami osztonos dolog lehet a gyerekeknel, mert itthon biztos nem latta. Ahogy igy emlitettetek a kozosseget, lehet, h van benne valami.
2010. jún. 20. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam most lett 2 éves,ő a legkisebb a bandában. Eddig őt csépelte mindenki - már kétségbe voltam esve mi lesz belőle - mostanában már odacsap, ha valami nem tetszik neki, sőt...:)Megnyugodtam!(nem bíztatom a dologra egyáltalán, de megnyugtat, hogy már megharcol a dolgaiért.)
2010. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!