Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldjuk majd meg a kisfiam...

Hogy oldjuk majd meg a kisfiammal a reggeli pisilést olyan helyen, ahol bent nincs WC?

Figyelt kérdés
Tanyasi házban fogunk aludni, WC nincs, illetve a kert túlsó végében.
2018. aug. 12. 10:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Van cipője is, meg ruhája is, csak azt nem tudtam, hogy melyik jobb megoldás, kimenni udvarra a fa mögé, vagy a bilibe pisilni.
2018. aug. 12. 10:49
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

bili kényelmesebb, fa mögé kalandosabb.

de bármelyik jó. ha esetleg szakadna az ég, és kint akar pisilni, akkor vigyetek esernyőt is.

ha vannak kacsák akkor viszont óvatosan, mert lehet gilisztának nézik a lőcsöt. egy jó gázspray hasznos ellenük.

más gond nem jut eszembe, de majd a kedves gyakorizós társaim kiegészítenek

2018. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

Te vagy az akinel aram simcs?😂


Ha ennyire izgulsz koltozz rendes lakasba, tiszta wc-vel es arammal.

2018. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az áram be van vezetve, és nem költözésről, hanem egy hetes nyaralásról van szó.
2018. aug. 12. 11:01
 15/21 anonim ***** válasza:
43%

Én azt nem értem, miért a reggeli pisilés a legnagyobb gond. Mi van éjszaka?? Az sokkal macerásabb. Vagy a te gyereked kibír 12 órát éjjel pisilés nélkül.

Nekem a közel 2,5 évesem szobatiszta éjjel is, de 1szer ki kell vinni pisilni éjjel sokszor. Én sokkal jobban aggódnék amiatt, hogy az éjszaka közepén hova pisiltessem, ha nibcs wc.

Mondjuk eszembe se jutna olyan helyre menni ekkora gyerekkel, ahol az ilyen alapvetö dolgok nem adottak. Nem tudom, mondjuk a te gyereked mekkora, mert az se mind1. Én végszükségböl ilyen helyen a 2,5 évesemet bilibe pisiltetném éjjel, korareggel.

2018. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
5 és fél éves, simán végig alussza az éjszakát, nagyon ritkán kel fel pisilni.
2018. aug. 12. 11:15
 17/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez akkora gond, akkor minek mentek ilyen helyre???
2018. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Érnek még téged meglepetések😂😂😂
2018. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kakilni hova fog? Ezen a sokkal hatalmasabb problémán nem gondolkoztál?
2018. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ÉS? Kimentek... NEKED nagyon szar lesz, azt elhiszem, őt meg nem fogja érdekelni, nyugi :D


Itt TE vergődsz hülyeségeken, egy gyereknek ez poén.

2018. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!