Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti hány éves korig...

Anyukák, ti hány éves korig viszitek magatokkal a női nyilvános wcbe a fiú gyerekeiteket?

Figyelt kérdés

Meglepve tapasztaltam, hogy rengeteg anyuka a 8-10 éves fiú gyermekét is berángatja magával a női wcbe, aki az iskolában gondolom én már tud felügyelet nélkül pisilni a fiú wcben.

Az még jobban meglepett, hogy pár napja egy ebbe a korcsoportba tartozó kisfiú mondta az anyjának, hogy cikinek érzi és ő a fiú wcbe menne, az anyja meg lekiabálta, és agresszíven ráncigálta a nőibe.

Bevásárló központokban, strandokon,stb látok egyre több ilyet


2018. aug. 13. 11:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
6#tól kérdezném:De a kicsit miért nem engeded inkább a bátyjával a fiú wc-be 11 évesen már tud rá figyelni, ez logikusabb lenne mint mindkettővel a nőibe menni...
2018. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

5 éves fiam addig jön velem amíg nagyon cikinek nem érzi.

Aki a 10 évest is magával viszi, az valószínűleg nem a gyerekben nem bízik, hanem a többi emberben.

2018. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
A suliban biztos helyen van, vigyáznak rá és nem járkálnak be idegenek. Ez a nyilvános mosdókról nem mondható el. Szerintem nem az a lényeg, hogy tud e egyedül pisilni, hanem az hogy nem szeretné szem elől téveszteni.
2018. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%
#11vagyok:ok értem és biztos igazatok is van de azért ezzel azt is beleneveled hogy mindig mindenkitől félni kell...így nem lesz túl önálló.10 éves kor felett ha pár percre szem elől téveszted talán nem akkora baj. Ilyen koromban én már egyedül mentem suliba és órákra is eltűntem... De persze te tudod.
2018. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!