Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 hónapos lányom idegeskedik...

17 hónapos lányom idegeskedik mindenen. Ha valami nem sikerül neki dobálja a játékait, összetöri. Hogy lehet erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Ma nem tudtam őt felvenni mert főztem és piszkos volt a kezem földhöz vágta a telefonomat. Miért csinálja ezt?
2018. aug. 13. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
17 hosan megnem idegeskedik, ebben biztos lehetsz. Kezdodo dackorszak, de szerintem ennyi idosen meg siman csak azert is dobaloznak, mert tetszik nekik ahogy repul es leesik a targy.
2018. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

A 19 hónaposom ugyanez. Durván dacoskodik. Ilyenkor hagyom hogy csinálja, rájön, hogy nem tulajdonítok neki nagy hűhót és elvonul játszani.


Persze utána mondom neki, hogy legközelebb kedvesen szóljon ha akar valamit, de válaszolni még nem tud ugye, úgyhogy csak bízom benne, hogy ez segít.

2018. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is valahogy ilyen idősen kezdte. Még moat is tart. Nála ez nemdirekt van, valami nem sikerül neki, és tombol. Ezf csak megtanìthatod kezelni, ha nálad is erről van szó.
2018. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!