Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti gyereketek is fél amikor...

Ti gyereketek is fél amikor esik az eső és dörög az ég éjszaka? Lányom 3 éves és ilyenkor mindig átjön hozzánk a szobába és odabújik hozzám.

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Semennyire.

De miért baj, ha átmegy?

2018. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az öcsém félt :) A lányom imádja a vihart, egészen kicsi korától (hiába, én is...)
2018. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Ő nem fel, én igen. 43 vágyok, már nem növöm ki
2018. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem félnek
2018. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

37 vagyok és iszonyat félek a villámlástól, a dörgéstől nem. Félek, hogy belém csap a villám, ezért rettegek kimenni az esőbe. A fura az, hogy gyerekként imádtam esőben sétálni, nem féltem a villámtól se. Nem tudom, hogy mi történt, de rendesen f.sok az esőben kimenni.

Sajna a gyerek (2,5 éves) is látja rajtam az utcán sétálva, hogy sietősre vesszük, ha jön az eső. Lakásban nem félek.


Szóval, mivel tudom, hogy milyen rettegni, ezért nem várom el a gyerekemtől, hogy ha fél, akkor rettegjen egyedül a szobájában, csak mert nekem nem kényelmes, ha átjön.

Én alapból nem is tudom elviselni azt a gondolatot, hogy ha a gyerekem fél és biztonságra vágyik, akkor nem adom meg neki és nem számíthat rám, csak mert épp a saját kényelmem fontosabb.

2018. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A kislányom nevet a dörgésen, én is imádom a vihart. Remélem, a kicsinek sem lesz vele baja. 😊
2018. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem félt eddig soha, én nagyon szeretem ha vihar van, remélem ő is szeretni fogja ha nagyobb lesz. Most nem igazán érdekli. 2 éves.
2018. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim (4 és 5.5) hál'isten nem félnek. Ha nappal van ilyen idő akkor azért néha mondják, hogy ijesztő, de éjjel nem ébrednek fel rá.

Én mindig nagyon féltem gyerekként, én is átmentem mindig anyuékhoz, persze azonnal küldtek is vissza, nagyon rossz volt.

2018. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mikor kicsi volt,akkor félt,főleg este. Szerencsére könnyen meg lehetett nyugtatni. Azóta meg már imádja a viharokat.. :D
2018. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem fél, imádja. Most is jön valami vihar és nem akar aludni, hanem villámokat nézni. Mondtam hogy aludjon nyugodtan, majd felkeltem mikor ideér a vihar. 6 éves

Én nagyon féltem mindig a vihartól, azóta nem, mióta megszületett a fiam, de egy-egy nagy csattanástól még most is összerezzenek.

2018. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!