Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti gyereketek is fél amikor...

Ti gyereketek is fél amikor esik az eső és dörög az ég éjszaka? Lányom 3 éves és ilyenkor mindig átjön hozzánk a szobába és odabújik hozzám.

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 19:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%
Eljátszotta a mi lányunk is számtalanszor, hogy ő fél, este jött át, felebresztett mindkettőnket... Még az elején megnyugtattuk, elmondtuk hogy nem kell félnie, semmi baj nem lesz, de nem fektettuk be mellénk, viittuk vissza az ágyába, ugyanis szokása volt minden okkal jönni és hisztizni, hogy velünk aludhasson. Már egy kisebb szeles-esős időnel jött, de utána már visszaküldtük az ágyába, nem engedtük hogy ebből rendszert csináljon. Első perctől külön szobában, külön agyban van és ezen nem is változtatunk.
2018. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó: szegény gyerek, igy hamar megtanulja h a szüleire nem támaszkodhat ha baja van..
2018. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6%

#12: köszi szépen, de nem kell aggódnod a gyerekunk miatt, pontosan tudja, hogy számíthat ránk! A legkevésbé sem azon múlik és dől el, hogy egy gyerek számíthat-e a szüleire, ha minden egyes alkalommal, mikor épp gondol egyet, atrohanva hozzánk lejt egy kisebb műsort és már feküdhet is be mellénk! Azért én kicsit jobban ismerem a saját gyerekem, mint te, nem gondolod....? Számtalanszor vigasztaltuk és elmagyaráztuk, nem kell félnie, de aztán rájöttünk, hogy csak így akarja kiharcolni, hogy hadd feküdhessen be mellénk. Nem attól leszek jó szülő, hogy első reakcióként már dugom is be magunk köze az agyba a gyereket, mi pontosan elmagyaráztuk neki példákon keresztül is, nem egyszer, hogy miért nem kell félnie.

Te pedig felőlem neveld a sajátodat, ahogy akarod, de ne oszd az észt másnak! :)

2018. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6%
Mi se fektettuk be soha magunk köze a lányunkat, hanem visszakísértük és megnyugtattuk, nem tudom miért kell ezt olyan ördögtől valónak beállítani, azt meg végképp nem értem miféle összefüggés van és egyáltalán minek von bárki is párhuzamot aközött, hogy befektetjük-e az agyunkba a gyereket, ha valami miatt fél és aközött, hogy mennyire számíthat a szuleire adott esetben.....Koránt sem ennek függvénye a dolog!
2018. aug. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Coffelia ***** válasza:
0%

Nem fél, ki akar menni megnézni :D

Mondjuk én se féltem soha.

2018. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!