Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem rám hasonlít a...

Miért nem rám hasonlít a lányom? Ez így normális? A hugomra hasonlít nagyon. Egyik ismerősünk azt hitte hogy a hugomé a lányom.

Figyelt kérdés
A haja is meg az egész arca. Mindene..
2018. aug. 15. 17:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az anyósomra hasonlít a lányom. A fiam viszont rám. Ez a genetikai lutri.
2018. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

#11 nekem az a rémálmom. 😄

Én a nagyapám húgára hasonlítok, a fiam meg az anyukám tesójára. Lányom meg az apjára hasonlít.

2018. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb lányom az exemtől van, arcra egy az egyben az ő anyjára hasonlít (alkatra nem, hála Istennek :D), rám kb semmit.

A középső lányom olyan, mintha kiköptem volna, tiszta én.

Most született a 3., egyenlőre nem gondolkodnék, mert rengeteget alakulnak, de most az apját látom benne :)

2018. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
re12. Esetünkben lényegtelen, mert éppen azután tudtam meg, hogy terhes vagyok, hogy ő meghalt.
2018. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én babakoromtol apu hugara hasonlitok.Kepeken nézve simán ikrek vagyunk.A felnőtt képeinken sincs jelentős különbség pedig tuti nem vagyok a lánya.😀

A lányom egyértelműen apja vonásait orokolte pedig én is ott voltam a gyartaskor és ahogy nő se látom hogy bármi hasonlóság volna köztünk .. genetikai.

2018. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
39%
Tudom hogy hulyeseg, de engem is kicsit elszomorit, h nem hasonlit hozzam a lanyom. Apjara es nagymamajara hasonlit, ram egyaltalan nem. De komolyan, egy olyan arcvonasa vagy testresze sincs, ami ram hasonlitana. Mondhatnam ugy, hogy a szoges ellentetem. Mindenben. Ettol persze meg nagyon szeretem, de eleg rosszul esik mikor valaki megkerdezi, hogy en az anyukaja vagyok-e.
2018. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A fiam egyelőre az apjára hasonlít, de nekem semmi bajom nincs evvel.

Én is az apámra és az apai nagynénémre hasonlítok. Evvel nem lehet mit kezdeni. D

2018. aug. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kisfiam is nagyon hasonlított öcsémre babaként, azóta változott, most már inkább a férjemre hasonlít. :) Semmi rosszat nem látok ebben.
2018. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nővérem gyereke egy az egyben nagynénémre hasonlít.

Genetika.

2018. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!