Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar a 3 évés...

Miért nem akar a 3 évés lányom beszélgetni másokkal? Csak velem beszélget.

Figyelt kérdés

2,5 éves.

Amikor 1 éves volt elváltunk a férjemmel és én elköltöztem másik városba. Itt nincsenek ismerőseim. Szüleim is nagyon messze laknak velük se szoktunk talalkozni.


2018. aug. 21. 13:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt véletlenül kitöröltem hogy van egy barátnőm és neki a 2,5 éves lányával sem akar játszani meg hozza sem szol.
2018. aug. 21. 13:51
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Mert csak hozzád van szokva és nincs korabeli társasága. Ha lenne akkor egész álló nap be nem állna a szája:D


Muszáj lesz közösségbe vinned..

2018. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most fog menni oviba.

Járunk játszótérre is

2018. aug. 21. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Mert meg alig tud beszelni es nincs aktiv kozossegi elete. A jatszoter semmit nem er. Testver vagy bolcsi lenne akkor beszelne tobbet.
2018. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
3 Kis félnk virág. Ne idegeskedj miatta. Több mint esélyes, hogy egy picit nehezebb lesz a beszoktatás, de hidd el jót fog tenni neki. Arra mindig ügyelj, hogy a feszültséget ne érezze rajtad...
2018. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne neki?


29 vagyok, mégsem beszélgetek másokkal. Ha kérdez, válaszolok, de ennyi.

A barátőnimmel meg a párommal beszélek eleget :D

2018. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!