Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan és hány éves korban...

Hogyan és hány éves korban lehet elkezdeni a gyerekekkel megszerettetni a sportot?

Figyelt kérdés

Leginkabb a hogyan erdekel. Szivesen olvasok is a temarol, ha van valami hasznalhato anyag. 1.5 eves kislanyom van, miatta erdekelne.


A kislanyom melett heti 2x 1-1.5 orat tudok tornazni, este DVD-rol, mikor mar alszik. Probaltuk az egyutt baba-mama dolgot, de nem jott be.

Ot hogyan lehetne a sportolasra szoktatni? Ha nem is mar most, de a kesobbiekben?



Sajnos teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen teren, mert az én csaladomban soha senki nem sportolt, egészségtelenul etkeznek, szinte mindenki elhizott.

Kozépiskolaban kung fu órakra akartam jarni, amire az volt a válasz, hogy hulyesegre nem dobnak ki havi 2000 forintot.

Egyetemistakent kezdtem el a kotelezo tesis aerobik orakra jarni, otthon DVDk-re tornazni, es egeszsegesen etkezni.


A kislanyomat mindenkepp szeretnem elekzdeni az egeszseges eletmodra nevelni amilyen hamar csak lehet.


2018. aug. 24. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a jó példa majd később sokat számít. Ha egy gyerek szülei sportolnak, jó eséllyel ő is fog. Azt lássa, hogy sportolsz és élvezed. (Nem a jaj, de utálom, de azért csinálom fajtát.)

Meg persze támogasd az ő elképzeléseit, biztasd, ha valamit kipróbál, legyen az akár a mászóka a játszótéren, vagy a kismotorja. Ennél jobban szerintem nem kell túlgondolni.

2018. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%
Jo de miert "nem celod" hasznos izomzatot epiteni? Nem arra ertem hogy bikiniben pozolj a tukorben az izmaiddal, hanem arra, hogy mondjuk megerositsd a gerinc menti, hat, vall izmaidat...hogy par ev mulva is meg tudd emelni az akkor mar 20kg feletti gyerekedet, jobb legyen a tartasod, ne gornyedjen a hatad, ne legyenek derekfajdalmaid..na ezt a heti 2 ora tulzott kardioval nem fogod elerni. Illetve ennyi pulzusporgeto edzes mellett nem szabadna egy deka plussznak sem lenni rajtad, tehat ezt sem csinalod maximalis intenzitassal. De ezert nem engem kell szidni, hanem belatni, hogy nem igazan jo uton haladsz. Ergo a gyerekednek sem fogsz tudni atadni semmi ertelmeset.
2018. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
51% os, Állítsd már le magad és törödj a saját életeddel.
2018. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kerdesre valaszoltam neked meg egy ertelmes hozzaszolasod sincs. Tudom az igazsag faj. Kepzelem hogy nezel ki...:D
2018. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nekem jo igy, koszonom. Elvezem, es ennyi a lenyeg.

A kislanyomnak is csak annyit szeretnek, hogy mozogjon es elvezze, nem szanom testepitonek...

2018. aug. 27. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!