Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az mennyire fordul elő máshol,...

Az mennyire fordul elő máshol, hogy egy férj ilyeneket csinál a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Most elmentem takarítani az emeletre, addig a férjem a gyerekeket a tavaszi béleletlen gumicsizmába küldte ki a kertbe, tavaszi sapkában, úgy, hogy a gumicsizma mellett sorakoztak a hótaposók.

Képtelen pizsamát adni rájuk este, bármiféle egyebet ad rájuk, akár kb. ünneplőt is, úgy, hogy ki van készítve a pizsama.

Az iszonyú éles faragásra is alkalmas, de evésre is használt kését rendszeresen elölhagyja az étkezőasztalon. A gyerekek 3 és 5 évesek.


A párom 41 éves. Fogyatékos, vagy ez mi?? És ha normális stílusban is szólok egyenként a dolgokért, akkor is óújra, és újra előfordulnak mindezek.



2018. márc. 18. 10:26
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
A lényeg: majdnem térdig ér a hó, ez az apropó!
2018. márc. 18. 10:27
 2/33 anonim ***** válasza:
23%
Az én férjem is ilyen, szerintem van valami bajuk, ha százszor elmondod akkor jó esetben felfogja majd.
2018. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
35%
A férfiak ilyenek, egyébként meg a gyereknek semmi baja nem lesz ha tavaszi sapka van rajta.
2018. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
Nem normális, az én párom 23 évesen is képes felöltöztetni időjárásnak és napszaknak megfelelően a gyereket. A te férjed egyszerűen leszarja.
2018. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
61%

Jézusom. Ne haragudj, nem bántásból, de nekem is a fogyatékos szó ugrott be... komolyan nem értem, hogy egy felnőtt ember hogy nem tudja felmérni, hogy hideg van, gondolom ő sem tavaszi szerkóban megy ki ilyenkor. Meg feltételezem nem síoverálban alszik. Ennyi év alatt ha nem volt képes megtanulni, hogy lássa el a gyerekeit, ott vagy súlyos gondok vannak az értelmi képességekkel, vagy direkt csinálja, mert így nem tudod érdembem rábízni a gyerekeket, ki akarja húzni magát alóla. Normál értelmi képességekkel egy felnőtt max szándékosan tudja rendszeresen ezt csinálni. Ha tényleg nem vágná ezeket a dolgokat, olyan hülye lenne, hogy a seggét se tudná egyedül kitörölni.


Nem, nálunk nincs ilyen, a férjen 28 éves, a lányunk nyáron lesz 3, elejétől kezdve 100 százalékosan képes ellátni (kivéve az elején a szoptatást nyilván).

2018. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Vegyes a kép látom. Rosszat húztam. Amúgy szerintem vegyes lehet az ok, én is arra gondoltam, hogy azért csinálja ilyen leszarom módon, hogy ne akarjam rá bízni őket, ahogy nem is teszem, csak iszonyú ritkán.

Kettő, igen, a számítógép minden apró részletét ismeri, sok programnyelvet, de az élethez?? valóban, mintha fogyatékos lenne.


Hát ezt sajnos én választottam magamnak. Iszonyú szívás.

(Nyilván a lakásban, házimunkában is mindent én csinálok, mert ha pl. kitereget az is olyan, hogy csomóban kidobja a ruhát a száíróra..)Inkább ne segítsen..

2018. márc. 18. 10:42
 7/33 anonim ***** válasza:
55%

Akkor válj el.


Bár gondolom ha programnyelveket tud, akkor infós lehet, és degeszre keresi magát, így nagy duzzogva azért megtűröd két sárkánykodás között.

2018. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
50%

Ruhakkal kapcsolatban volt hasonlo nalunk is, bar talan nem annyira “kegyetlen”.

Hasonlo meretu a ket fiunk, amikor a ferjem oltoztette fel oket, akkor szinte mindig ossze-vissza voltak keverve a ruhak, a masiket kaptak meg. Egyikre kicsit nagy volt a polo, a masikra meg kicsit kicsi, stb. Vagy a kertbe/parkba esos idoben idoben kivitte oket a szebbik kabatban, a kevesbe mutatos, “jatszosnak jo lesz” kabatban pedig elmentek rokonlatogatoba...

Etelugyben is elofordult, hogy pl akkora adag gabonapelyhet adott nekik oda, amit amugy 6x-i etkezesre esznek meg, vagy olyan tanyer nokedlit melegitett sok porkolttel, hogy Fekete Laci is ketszer ulne neki. Ugyanez az innivaloval: tuti, hogy a 4-5 dl-es poharat megtoltotte nekik vizzel, kozben talan egy deci fogyott az ebedhez, de ugy legalabb volt mit takaritani, amikor kiboritottak.


Nekem ez inkabb aranyos volt es mulatsagos es tudtam, hogy amiatt van ez, mert messze nincs annyit a gyerekekkel, mint en. En ezt csinalom minden nap, en veszem pl a ruhat, az en fejemben van benne, hogy mit mire veszek/szanok. A ferjemnek csizma=csizma, kabat=kabat, amig kifejezetten nem mondom el, hogy mi mire valo.


Olyan dolgot nem csinalt, ami veszelyeztette volna a gyerekeket.


Az lenne a legjobb, ha ezt megbeszelnetek, gondolok itt a kesre es a hasonlo dolgokra, ha van. Megkered, hogy erre figyeljen oda.


A ruhakrol is beszelj persze, legkozelebb inkabb mondd el neki, hogy ez teged zavar, mielott idegenek elott fogyatekosnak titulalod eleted szerelmet (ha az).

Bar az szerintem nem tragedia, max idegesito.

2018. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelmű hogy direkt csinálja. Az biztos hogy egy ilyen csomóban rádobom a ruhát teregetésért már visszavágtam volna. Valami olyannal amit szeret. Vagy az ő ruháit bíznám rá azt teregesse ki. Ha összepállik és büdös lesz, akkor így járt.
2018. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
7-es ezt buktad, mert kétszer annyit keresek, mint ő.
2018. márc. 18. 10:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!