Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol és hogyan tudnék új...

Hol és hogyan tudnék új életet kezdeni 3 évessel?

Figyelt kérdés
A legszimpatikusabb Győr-Moson-Soporon megye tetszik, állás szempontjából is talán, mivel úgy tudom sok arra felé a lehetőség. Viszont 3évessel, új hely, munkahely, ovi, lakhatást is megkéne oldani, munkás szállóra nem vihetek gyereket (gondolom én). Na meg itt jön, hogy mivan ha beteg? Van pár százezer férre tett pénzem. Viszontteljessen egyedül?
2018. aug. 27. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Én itt élek a határ mellett. Munka van bőven, viszont az albérlet árak azok iszonyatosan elhúztak. Egy másfél szobás lakás általában 100-120ezer + rezsi. Nem tudom mi a szakmát, de ez majdnem egy gyártósori fizetés. Általában 2 havi kauciót kérnék. Mindenki idevágyik, de itt sem fenékig tejfel. Ovik, bölcsik fullon, van akinek csak a magánba jut hely az plusz 70-80 per hó. Kicsi gyerekkel szerintem extra nehéz, de nem lehetetlen.
2018. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!