Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar senkivel sem...

Miért nem akar senkivel sem játszani oviban a 3 éves kislányom?

Figyelt kérdés
Egyedül játszik egésznap. Többiekhez nem akar oda menni.
2018. szept. 12. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert ilyen típus. Én is ilyen voltam.
2018. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom most kezdte. Majd oldódni fog. Nem mindenki közvetlen az első pillanattól.
2018. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőekhez még annyit tennék hozzá, hogy a háromévesek még többnyire egyedül játszanak, egymás mellett, és nem egymással. Négy csak most kezdődött az ovi, örülj, ha nem sír, hanem játszik.
2018. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Anyukám óvónő. Üzeni,hogy középső csoportban kezd alakulni a közös játék! Addig csak egymás mellett játszanak,megfigyelnek.


Amúgy meg,ha introvertált,nem is fog közeledni. Nem baj az,én is így voltam,semmi bajom. Férjem van,gyerekem,munkám,stb. Nem mindenki közösségi ember. Csak ne kényszerítsd.

2018. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Örülj hogy csak a játékkal van probléma,az én lányom nem eszik,nem iszik,nem alszik és nem szól az ovonéninek hogy pisilnie kell.
2018. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislányom is ilyen volt, sokáig az óvónőkkel játszott vagy egyedül, egyszerűen nem érdekelték a gyerekek. Nem csodálom, szinte egyedül volt pici, a többiek már túl nagyos dolgokat játszottak, ő inkább kimaradt ebből. Később már becsatlakozott de most is kevés barátja van.
2018. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb gond. Majd játszik velük ha akar.

Az enyém nem iszik az oviban, nem hajlandó bent pisilni és bántja valami hülye kisköcsög. Első hét után ilyen szavakat hozott haza, hogy hülye, buta, ne bánts... gyomorfekélyt kapok az idegtől és már azon gondolkodom keresek neki másik ovit.

2018. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kettesnél és hármasnál (Gabica) a pont. Négy éves korban szokott kialakulni az egymással játszás. Attól korábban inkább csak egymás mellett játszanak (ritka kivétellel).
2018. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!