Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csuklótörés és két borda...

Csuklótörés és két borda repedéssel 3 hétig kell pihenni a fiamnak, most kezdte a harmadik osztályt. Jó ötlet egy magán tanárt keresni aki házhoz jön segít a tanulásban?

Figyelt kérdés

Pont a jobb keze ami gipszben van írni sehogy sem tud. Pénteki foci meccsen történt a baleset rá esett egy súlyban jóval nehezebb gyerek :(

Aggódok lemarad a suliban de még írni sem tud, mi lesz így vele.


2018. szept. 16. 13:58
 1/4 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Gondolom, h vmelyik szülővel lesz otthon, szeritem 3- oa tananyaghoz nem kell magántanár.
2018. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, aki vigyáz rá, az tud vele beszélgetni a tananyagról is. De nem szekálnám vele egész nap, csak "iskolaidőben", mondjuk délelőtt néhány órában.
2018. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezném a gyerek tanítóját. A magántanár nem biztos, hogy úgy magyaráz, úgy tanít, mint a suliban, és esetleg utána belekeveredik, nehezebb lesz felvenni a fonalat, mintha csak pótolni kell.

Én egyébként a gyerek tanítóit kérdezném meg első körben, hogy meg tudnánk-e oldani délutánonként, hogy ne maradjon le a fiam.

2018. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem hogy normál képességű harmadikosnak magántanár kellene, hogy ne maradjon le. Ha az a felnőtt aki nap közben vele van, gyakorol vele némi olvasást, meg matekot, akkor simán veszi az akadályt. Az én lányom is harmadikos, és biztos nem fogadnék hozzá tanárt, hanem tanulnék vele.
2018. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!