Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden ovis kisgyerek beteges...

Minden ovis kisgyerek beteges amikor elkezdi a kozossegbe jarast?

Figyelt kérdés

A lanyom szept elejen 6 nap utan most meg 2 nap utan lett beteg.

Korbekerdezgettem az ismerosoket a rokonokat a tobbi ovistarsat, hogy nekik a gyerekuk is beteg?

Es mindegyik azt nyilatkozta nagy megdobbenve, hogy nem. A gyerekekuk ugyanugy jar oviba es semmi baja.

Akkor csak az en lanyom ilyen?


2018. szept. 21. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Az általános az, hogy a közösségbe kerüléssel jönnek a betegségek. Kivételek persze mindig vannak, de hidd el nem csak a lányod ilyen, sőt.
2018. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Változó. Valamelyik gyerek a 3 év alatt kb 2x beteg összesen, valaki az első évben végig 2 hetet nincs, 1 hetet van, valaki végig beteges és havi 1 hetet hiányzik minimum... óvónő vagyok. 😊
2018. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is most kezdte, 3 hetet sikerült járni zsinórban, most tegnap óta itthon van, mert taknyos nagyon. De szerintem nem az oviból szedte, anyámnak ugyanez a baja, csak 3 nappal előbb jött ki rajta, gyanús, hogy inkább tőle származhat (minden nap találkoztak).
2018. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyhét járás után kereken két hete beteg. Lefertőzte a család többi négy tagját és oda-vissza fertőzzük egymást két hete. Mindenki hullámokban van hol javuló tendenciában, hol visszaesésben. Nem tudom, így hogy lesz vége...
2018. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemcsak a tiéd ilyen, viszont nem is mindegyik lesz betegesebb a közösségben. Nem lehet általánosítani. Sok mindentől függ.

Van ilyen gyerek is, meg amolyan is.

2018. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem iden kezdi (kezdené) az ovodat...3 nalot volt eddig. Megcsak beszoktatni se sikerult.
2018. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változó. De amikor beszóltam az óvónőknek, hogy miután megtörlik egy gyerek orrát, mossanak kezet, majd ezt az óvodavezetőnél is szóvá tettem és ő igazat adott nekem, szólt az óvónőknek - láss csodát, nem volt többé beteg a gyerekem...
2018. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!