Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Logopédiára kell járnunk, ez...

Logopédiára kell járnunk, ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Tehát a kisfiam 3 éves, bölcsis. Beszédindításra kell vinnem heti 1*, mert mások nem értik, hogy mit beszél. Egyébként beszél, mesél.

A foglalkozáson egy hasonló korú gyerekkel van, ők ketten egy "csoport".

Úgy érzem, hogy ez nincs így rendben, ahogy van ez az egész...

A fiamnak le kell tennie a kedvenc plüssét, annak a kisfúnak nem. Ő első kérésre oda teszi, ahova mondjuk, az a gyerek hisztizik, nem teszi le.

Az én fiam beszökdécsel, integet, amikor ki kell mennem és csinálja, amit kell. Az a gyerek hisztizik, hogy az anyja ne menjen ki..

És persze anyuka marad, gügyög a gyereknek meg ilyenek.


Több kérdés is felmerül bennem:

Mit rontottam el, hogy az én fiam csak így bemegy, csinálja amit kell?

Én nekem miért kell kijönnöm, ha a másik anyukának nem?

Az én fiam miért van el ilyen jól másokkal?

Mit tegyek, hogy kijavítsam a hibám?

Rendjén van ez, hogy a két gyerekkel máskép bánnak? Én úgy érzem, hogy az én fiam kevésbé ragaszkodik hozzám. A logopédus meg mintha velük kedvesebb lenne, megengedőbb.


A kérdésem komoly, valaki segítsen. :(


2018. okt. 8. 17:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Még mindig ezen jár az eszem... Köszönöm nektek, hogy mindenki ilyen segítőkész. Én pedig felhasználom, amit írtatok és utána nézek. :)


Néha egy pár percét rászanva az ember nagyon sokat segíthet másokon...pl most nekünk, hármónknak/négyünknek.


Nagyon köszönöm!!!!!!

2018. okt. 9. 01:17
 22/24 A kérdező kommentje:

Az első alkalommal a másik anyuka, a gyerekek és én voltunk jelen. Semmi kiemelés nem volt, csak hogy kb mit fognak csinálni. Nekem kellett rákérdezni, hogy mi fog kelleni (tankönyv, füzet ...stb...).

Aggódok kissé, hogy mit tanul el, mert nem tartom rossznak, amit én tanítok neki(k), de... Azért vannak bennem kétségek, mert fiatal anyuka vagyok és lenézést kapok többnyire meg leszólást.

2018. okt. 9. 01:20
 23/24 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, jó unoka vagy! :)
2018. okt. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Jó anyuka! :)
2018. okt. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!