Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves húgom elkezdheti még...

8 éves húgom elkezdheti még ezeket?

Figyelt kérdés

Húgomat nagyon érdekli a balett, a szertorna és a ritmikus gimnasztika. Otthon is tornázik és szerintem nagyon ügyes, de nem tudom, hogy ennyi évesen elkezdheti-e még úgy komolyabban, versenyszerűen. Az ilyet egész kicsi korban kellett volna elkezdenie és lehet lennének olyan dolgok, amik nem mennének neki, vagy legalábbis nehezebben.



Elnézést, ha rossz kategória, de nem tudtam, hogy hova tegyem.



2018. okt. 10. 15:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom mennyire aktuális a kérdés, de szerintem simán elkezdheti pl. a szertornát. Én 10 évesen kezdtem, és a szüleim nem engedtek versenyszinten sportolni, de ha mindent beleadtam volna, lehetett volna rá esély, hogy jó legyek. Ahova én jártam, volt is erre példa, az egyik lány (Horváth Enikő) 9 évesen kezdte el a szertornát (igaz, előtte két évet RG-zett) és kijutott a világbajnokságra is. Tényleg igaz, hogy minél hamarabb kezdi valaki, annál nagyobbak az esélyei, de még most is van erre lehetőség, ha a húgod tényleg komolyan veszi a dolgot. Ez viszont sajnos azt jelenti, hogy nem igazán lesz ezután gyerekkora, mert az ilyen edzések nagyon sok időt elvesznek, és nagyon megterhelőek. Nem véletlen, hogy engem semmi pénzért nem engedtek át anyámék a hobbicsoportból. A többi sportról sajnos nem sokat tudok, de ott is hasonló lehet a helyzet, az biztos hogy mindegyik időigényes és nagyon nehéz, hatalmasat a sérülésveszély. Sok sikert a húgodnak.
2019. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!