Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 eves kisfiúnak mit lehet...

8 eves kisfiúnak mit lehet venni ajándékba? Ötleteket kérek. Szülinapra vagyunk hivatalosak, mivel lányom van nincs tapasztalatom, mit játszanak az ilyen korú kisfiúk. Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A LEGO-t szinte az összes gyerek szereti, vannak minden árkategóriában készletek. Az én fiaim még a Geomagért voltak/vannak oda, azzal sem lehet nagyon mellélőni, szintén van kisebb kiszerelésű készlet és itt is határ a csillagos ég.
2018. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Lego és dínók (Jurassic World) minden mennyiségben, és Marvel hősök, 8 éves fiam osztályában ezek mennek :)
2018. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi mindig biztosra megyünk és megkerdezzuk a szülőket :)
2018. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Az előbbiekben kívül még a Minecraft cuccok is menők ebben a korban.
2018. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Rég voltak a gyerekeim 8 évesek, de talán örülne egy makettnek, elektromos helikopternek, gumis repülő modell amit apával összerakhatnak, villanyvasút, roller, vagy vb-s focilabda.
2018. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szüleit.
2018. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

2 hónap múlva lesz 8 éves a fiam.

Legozni nem szeret.

Viszont mindent szeret, amivel "ölni" lehet. A nerf, x-shot és hasonló szivacslövők nagyon menők.

Illetve a kukabúvár és egyéb gyűjthető b*szomfüttyök is (pl: smashers).

Nagyon szeretne egy bt hangszórót -bár ez azt hiszem az az árkategória, amit szülő, max nagyszülő adhat.

Könyvek közül menő a Geronimo Stilton és nálunk Így neveld a sárkányodat (könyv! nem az animációs film és annak könyve, hanem az eredeti) imádat is van, vannak kötetek, amiket már többször olvastam fel neki.

2018. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden ami fortnite minecraftos, youtuber videós cuccok a nyerők a fiamnak
2018. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzést. Megkérdeytem a szülőket, szeret olvasni , érdekli a csillagászat még.

Megnéztem a könyvet, amit ajánltatok, de amit találtam más az írója (Igy neveld a sárkányodat) Cressida Cowell. Az már nem olyan élvezetes akkor, a leírásban különbözhet? Valamelzik kedves válaszoló ajánlotta.

2018. okt. 18. 10:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Cressida Cowell az Így neveld a sárkányodat írója/írónője.

Nálunk imádja a gyerek, többzsör olvastuk már. 10 kötet jelent meg eddig, még 2-re várunk. Arra figyelj, hogy egymásra épülnek, fontos a sorrend.


Amit tudni kell róla, hogy nem sok köze van az animációs filmnek a regényhez. teljesen más, lényegében csak néhány név egyezik meg. Nálunk a gyerek tudta külön kezelni a két sztorit, nem okozott gondot.

2018. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!