Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen problémára utal ha 1...

Milyen problémára utal ha 1 évesen nem ül egy gyerek?

Figyelt kérdés
Kúszik, mászik, feláll, térdel, de nem tud önállóan ülni. Ha felültetjük eldöl.
2018. nov. 7. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Az enyém 11 hósan nem ult (minden mast elotte csinalt) mar akkor elkuldtek az Elso Lepes Alapitvanyhoz (dévényre vegul nem kuldték) de neurologiara is viheted, leny3g hogy vidd tovabn mert mar ulnie kellene.
2018. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj hogy most ugynlatod minden masban de ugyes. De a mozgasfejlodes a beszedfejlodes alapja. Akkor majd tapasztalod a lemaradast amit egy egy mozgasforma megkesett kialakulasa eredmenyez. Ezeknek kell elejet venni fejlesztotornaval. En is legyintettem ra hogy minek ulnie mikorn 8 honappsan mar szavakat mondott. Most 4 eves megis idegrendzszeri eresi problemakkal kuzdunk aminek egyertelmu jele volt hogy nem ult idoben csak akkor nem foglalkoztam vele...
2018. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is ez volt..5 éves nagyon rosszul beszél, lemaradt a fejlődésben. Sajnos nem vittük akkoriba tornára...külföldön élünk. Vidd el, ha van rá lehetőséged!!!!
2018. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%

az én fiam is később ült..kb. 8-9hónapos volt, mire nem dőlt el

előtte 6 hónaposan már mászott, rá 1 napra fel is állt és ő azonnal el is indult a bútorok mellett!

meg mondom öszintén 8 hónapos korában, én ültettem(előbb soha),hogy tanulja az egyensúlyózást... párnap alatt belejött és utána már sajátmaga ült fel

2 és fél éves jelenleg

2018. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!