Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktad engedni, hogy a...

Szoktad engedni, hogy a gyerekek befeküdjenek az ágynemű közé, amiben éjjel alszanak az ágyba?

Figyelt kérdés
Nem éjszaka aludni, hanem napközben, este, reggel.
2018. nov. 13. 08:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%

" Márpedig amiben éjjel alszunk, abba ne fetrengjen nappali ruhában."


Miért ne? Mi baja lesz tőle? Őszintén, nem kötekedésből kérdezem.

2018. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
59%
Persze, semmi baj nem lesz tőle egyertelműen nem akkor ha tiszta sár, de egyébként mi baja lenne az ágyneműnek? Erre van a mosógép.
2018. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
Normál benti ruhában simán. A kúszó-mászó gyereket sem öltöztettem napközben pizsamába, mikor letettem aludni. Egy ovis kevesebbet van már a padlón.
2018. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Csak pizsomában fekszünk az ágyban. Reggel be, este megágyazunk. Talán ha beteg, akkor fekszik le ruhában. Pl. reggel elviszem a dokihoz, akklr ugye felöltözik, és nem mindig öltöztetem vissza pizsibe. Betegség után úgyis ágyneműmosás van.
2018. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
13%

nálunk napközben betegen sem fekszik az ágyneműjébe, csak ha kvázi ki sem kel az ágyból, pizsiben lébecol egész nap. Ha megyünk orvoshoz, vagy már kicsit jobban van és felöltözik, akkor már beágyazok, és az ágytakaróra fekszik párnával (díszpárna plusz a kedvenc párnája), meleg plüss pokróccal.


Ez hogy miért ne lehetne ruhával az ágyba feküdni kicsit olyan, mint hogy miért ne lehetne pizsamában iskolába/oviba menni? Szimplán mert nem oda való. A kádban sem eszünk, pedig ugyan mi bajunk lehetne tőle?

2018. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

"A kúszó-mászó gyereket sem öltöztettem napközben pizsamába, mikor letettem aludni"

én sem, de nem is azzal a takaróval, lepedőn aludt, mint éjjel, hanem ágytakarón másik pokróccal.

Halálosan zavart is, hogy a bölcsiben abban a göncben alszanak, amiben előtte az udvaron kúsztak-másztak.

Oviban pedig pizsit kértek, átöltöztek minden ebéd után.

2018. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%

Érdekesnek találom a válaszokat, 2 szempontból:


- felesleges plusz köröket fut majdnem mindenki azért, hogy tisztán tartsa az ágyneműt (és most nyilván nem a sárra gondolok, hanem benti ruhára), mintha ez lényegi része lenne az életnek valamiért.


- korábbi megfigyelésem itt is megjelenik, hogy egyes anyukák elengedik magukat itt, illetlenül, lekezelően, a stresszt kiengedve beszélnek vadidegenekkel, mintha ez nem számítana semmit sem, hisz nincs neve, akkor lehet rúgni, köpni, beszólni.


Összefoglalva:

Nem gondoljátok, hogy rossz helyre teszitek a hangsúlyt az életben? Az ágy tiszta, de másokkal lehet félvállról beszélni?

2018. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
Úgy vagyok vele hogy a tárgyak vannak értünk és nem mi a tárgyakért. Hetente kimosom az ágyneműt, van hogy sűrűbben, én ilyenen nem akadok fenn.
2018. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Arra a ruhára gondolnék, amiben napközben pld közlekedünk...leülünk benne a buszon, hivatalban vagy orvosnál váróteremben...ami nem az óvis benti ruha, hanem, amiben hozzuk-visszük ( felnőttként, amiben egész nap vagyunk, utazunk, dolgozunk, vásárolunk benne...abban belefekszünk-e az ágynemű közé vagy nem ? )
2018. nov. 13. 13:48
 20/25 anonim ***** válasza:
72%

Minden alkalommal átöltözünk itthon.Van kinti és benti ruha.Benti ruhában igen, kintiben nem fekszünk az ágyba.

Az ágy mivel nincs szem előtt vagy meg van vetve, vagy nincs. Ha éjjeles a párom akkor sose vetem be.

2018. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!