Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktad engedni, hogy a...

Szoktad engedni, hogy a gyerekek befeküdjenek az ágynemű közé, amiben éjjel alszanak az ágyba?

Figyelt kérdés
Nem éjszaka aludni, hanem napközben, este, reggel.
2018. nov. 13. 08:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, abban a ruhában amiben a buszon ülünk eleve nincs bent a házban, sem ő sem én.
2018. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Leveszitek, amint beléptek a házba? Köszönöm.
2018. nov. 13. 14:07
 23/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen, levesszük az utcai ruhát, otthoni ruhában pedig oda fekszik, ahova szeretne.
2018. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen hazaérünk , levesszük, nem tudom, nekem ez annyira természetes már gyerekkoromban is így volt.
2018. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
92%
Általában beágyaztam minden reggel, de mióta veszélyeztetett terhes vagyok, azóta nem emelgetem az ágyat, csak egy kupacba felpakolom és letakarom egy pléddel. A mi szobánkba pedig eleve nem ágyazok, mert nincs ágyneműtartónk, így ott csak le van takarva, ha a férjem éjszakás, akkor értelem szerűen az sincs. Itthon mindig átöltözünk, még ha csak a boltba ugrok is el egy kenyérért, akkor is utcai ruhát veszek, majd amint hazaértem, átöltözöm. A gyerek is hazaér a suliból és az az első, hogy átöltözik. Így az otthoni benti ruhában befeküdhetne az ágyba, de nem teszi.
2018. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!