Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet ilyet venni?

Hol lehet ilyet venni?

Figyelt kérdés

A kisfiam jövőhéten lesz 4 éves, a szülinapjára játszószobát építünk neki. Szeretnék bele egy ugrálóvárat is: [link]

Ez pl tetszik neki. Hol lehetne megvenni?


2018. nov. 14. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
ott van a linkben a bolt linkje is. alzaponthu
2018. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ott a link alatta, ahogy az előző is írta, de csak úgy kíváncsiságból kérdezem, minek majd 200ezres ajándék, mikor kb élvezi majd 1 napig, aztán annyi...
2018. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Huha mekkora szoba lesz az? Mert ennek minimum 20 M2 hely kell legalább

Amúgy ahogy mondtak, alzaponthu

2018. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Figyelmetlen voltam :) bizok benne, h nem unja meg pár nap után, mert sokszor megyünk játszóházba és állandóan elmondja hogy mennyire jó lenne egy otthonra.
2018. nov. 14. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Ugye tudod, hogy ez kompresszorral működik? Ergo ha nincs bekapcsolva, leereszt. Ha bevan, szerintem beltéren nem tesz túl jót a levegő minőségének - télen szellőztetni x időközönként?

Nálunk udvaron van trambulin, minden nap ugráltak rajta 15-20 percet. Nem lesz ez sem annyira élvezetes neki, de természetesen ti tudjátok mire adtok ki pénzt.

2018. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem addig van meg a varázsa, amíg nincs ott minden nap. Utána minden csoda három napig tart ☺ De ha úgy gondolod hosszú távon szeretni fogja akkor vedd meg neki. Viszont ahogy előttem is írták helyigényes és nem biztos hogy zárt térbe való.
2018. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Mi alakítotunk ki játszó szobát, galéria szint volt vár kinézettel, Csúzdával mászófallal.

Szobai trambulinunk volt, de lecseréltük maszóalagútra, labdás medencére.

Amit mutattál linket az nagy rendes ugrálóvár nem szobai.

2018. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem beltérre való!
2018. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem elnéztem. Én sokkal kisebbnek gondoltam. Mindenesetre köszönöm a válaszokat, akkor inkább a tippek alapján trambulint veszek. Esetleg tippek hogy milyet?
2018. nov. 14. 18:08
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
2018. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!