Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti felfogadnátok bébiszitterne...

Ti felfogadnátok bébiszitternek a bölcsődei gondozót?

Figyelt kérdés

Magánbölcsibe jár a gyerekünk, heti pár napot, fiatal, gondos gondozói vannak, szereti őket.


Ők vállalnak gyerekfelügyeletet, ha jól értem, zsebbe. Néha egyszer-egyszer (mondjuk egy mozira) ti igénybe vennétek ezt, ha nem lenne fizetetlen segítségetek? Vagy szerintetek fura pluszban fizetni nekik?



2018. nov. 16. 17:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ez teljesen összeférhetetlen az ő munkakörükkel, de ha ő vállalja, akkor ez az ő baja. Nem szívesen engedném be a lakásunkba amiatt, hogy így nyitott könyv lenne előtte az életünk.
2018. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
miért lenne fura? gondozó, oké, az a főállása, de mellette magánan is bébiszütyő. nem fura. anyum, ha éppen felveszik valahova, délelőtt iskolában tanárnő, délután magánórákat ad, korrepetál.
2018. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
10%
Nincs ott egy 16-18 éves egyetemista lány a közelben, aki mellékbevételt keres? A lány kiélheti a gyerekszeretetét a gyereketek meg megismerkedik lányokkal ártatlan körülmények között így nem lesz baja az ismerkedéssel később.
2018. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
2-es és anyukád azt korrepetálja délután pénzért, akit délelőtt ingyen nem képes megtanítani valamire? Az a gáz, hogy a saját csoportjából vigyáz valakire. Nekem ne mondja senki, hogy nem fog kivételezni azzal a gyerekkel, akinek a szülei pénzelik.
2018. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Igen, jobban rá merném bízni egy szakképzett nőre a gyerekemet, mint egy fiatal, gimnazista lányra.
2018. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%

Ez ebben a formában teljesen etikátlan. Magánoviban dolgozom, nálunk ez kerek-perec ki van mondva, hogy szigorúan tilos ilyesmibe belemenni. Még arra is felhívták a szülők figyelmét, hogy Facebookon se jelöljenek be minket, mert nem fogjuk visszaigazolni. (Tudom, az állami ovikban ez lazábban megy.)

Amúgy igen, felfogadnék bébiszitternek egy bölcsis gondozónőt, de nem azt, aki amúgy a gyerekem bölcsijében dolgozik.

2018. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Előző, miért lenne már etikátlan? Mindenki azt csinál a szabadidejében amit akar, ne a munkahely döntse már el. Egyébként biztos nem dolgoznék olyan munkahelyen ahol megmondják , hogy mit csinálhatok munkaidőn kívül.

Ez pont ugyanolyan , hogy én nővér vagyok, és ha felkér egy betegem házi ápolásra munka után , akkor szívesen megyek ha tudok.


Kérdező, a te gyereked, arra bízd, akiben megbízol, ne arra akit a gyakorikérdések közönsége megszavaz. Mint például valaki írta, 16-18 éves egyetemistára. Eleve , hogy lehet valaki 16 évesen egyetemista?

2018. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó, ebben nagyon nincs igazad. Azt is rendben lévőnek találnád, ha a matektanár pénzért tartana délután korrepetálást a saját tanítványainak, hiszen a szabadidjében azt csinál, amit akar? Törvény nem tiltja, de ez finoman szólva nem elegáns.
2018. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Előző, de itt nem iskolásokról, vagy középiskolásokról van szó hogy matekot korrepetáljon , hanem 2 éves bölcsödésről!

Komolyan, milyen értelmi szint kell ahhoz , hogy valaki a kettőt egy lapon emlegesse?!

2018. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%
Az miért elfogadható, ha egy 2 évessel kivételeznek? Ők még csak meg sem tudják védeni magukat.
2018. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!