Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti felfogadnátok bébiszitterne...

Ti felfogadnátok bébiszitternek a bölcsődei gondozót?

Figyelt kérdés

Magánbölcsibe jár a gyerekünk, heti pár napot, fiatal, gondos gondozói vannak, szereti őket.


Ők vállalnak gyerekfelügyeletet, ha jól értem, zsebbe. Néha egyszer-egyszer (mondjuk egy mozira) ti igénybe vennétek ezt, ha nem lenne fizetetlen segítségetek? Vagy szerintetek fura pluszban fizetni nekik?



2018. nov. 16. 17:06
1 2 3
 11/24 babyboom567 ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!

Azt írod van rá lehetőség,nektek van rá igényetek,akkor használd ki.Semmi etikátlan nincs benne szerintem.

És pont a múltkor gondolkoztam ezen, én CSAK a bölcsődei gondozóra hagynám, senki idegenre nem(főleg nem egy 16 évesre).Engem pl baromira hidegen hagyna,ha pistikére, vagy natasára vigyáz a szabadidejében.

2018. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ráhagynám én 16-18 éves egyetemistára, de szerintem a zsenik az MIT-n vagy nem vállalnák ezt vagy nagyon sokat kénének. Mégiscsak osztályokat ugrottak, hogyan várhatnám el tőlük ezt.
2018. nov. 16. 19:54
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

10- es , komolyan, nem értem, itt 2 éves bölcsödésről van szó milyen kivitelezés?

Hogy majd jobb minőségű popsi krémet ken rá amikor pelenkázza? Vagy majd több almalét kap?

Bölcsőde az nem oktatási intézmény a bölcsőde az gondozás.

2018. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
* kivÉtelezés
2018. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%

Igen..


És nem lenne fura


Mivel kivételezne megis bölcsiben egy gondozó?


Ismerek ilyet amúgy.. A kicsi,csaladi ovi/bölcsiseket engedik altalaban "maszekolni"

2018. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

Egy bölcsist akár etikátlan akár nem, szívesebben bíznék a saját gondozónőjére, mint bárki másra.

Őt ismeri, elfogadta, egy idegen gondozónénivel elsőre nem lehet csak úgy otthagyni ahogy egy idegen egyetemistával sem.

Plusz neki van képzettsége, az egyetemista meg lehet csak pénzt akar keresni de nem akar árut feltölteni. Ha a gyerekkel valami történik a gondozónéni tudni fogja, mit tegyen.

2018. nov. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen.

Szerintem sincs benne semmi etikátlan, nem is értem miért lenne...

Sőt még örülnék is neki, legalább ismerem én is, a gyerek is, nem kell idegent keresgélni vagy hozzászoktatni a gyereket. A lehető legjobb választás, nyugodtan.

2018. nov. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
56%
Persze h rabiznam, inkabb ra mint barki mas neten kukazott "utalom a gyerekeket de kell a zsebpenz" tipusu lepattant egyetemistara. Itt mindenki ugy ir, meg a kerdezo is, mintha a csodas fizetese mellett nem lenne raszorulva egy gondozo a maszekolasra...En jo szivvel felfogadnam es orulnek hogy tudom h a penz is jo helyre kerult es egy szakkepzett gondozo foglalkozik a gyerekkel (lasd: adott esetben eletmento elsosegelyt is tud nyujtani nem ugy mint egy atlagember). Mondjuk az enyem allamiba jar es nincs ilyen lehetoseg, pedig imadja a gondozonojet es en is rendkivul megbizhatonak tartom ot. "Kivetelezni" hogy tudna megis egy bolcsis csoportban? Neki tolti eloszor a reggeli teat vagy mi? Az a gond ide olyanok is irzak akiknek fogalmuk sincs a bolcsirol.
2018. nov. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%

Simán felkérném ez nem kérdés.

Kérdem én. Mivel jobb 1 gimnazista valaki aki soha nem látta a gyerekemet, mint 1 gondozó aki minden nap látja, ismeri, foglalkozik vele? Valószínűleg a gyerek is szereti, megbízik benne?

2018. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
69%
Én gondozónő voltam hosszú évekig,és vigyáztam kicsikre a bölcsiből.Nekem jól jött a plusz pénz,a szülők pedig megbíztak bennem.Könnyű is volt,mert a gyerkőc már elfogadott,szeretett.Én sose kivételeztem egyik gyerekkel sem,tök mindegy,hogy kaptam-e pénzt az anyukájától babysitterkedésre vagy sem. Ilyen alapon akkor bánjak rosszul azzal a gyerekkel akinek egy hárpia a szülője.Na nem! Aki erre a szakmára termett,az külön tudja ezeket a dolgokat választani,
2018. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!