Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti felfogadnátok bébiszitterne...

Ti felfogadnátok bébiszitternek a bölcsődei gondozót?

Figyelt kérdés

Magánbölcsibe jár a gyerekünk, heti pár napot, fiatal, gondos gondozói vannak, szereti őket.


Ők vállalnak gyerekfelügyeletet, ha jól értem, zsebbe. Néha egyszer-egyszer (mondjuk egy mozira) ti igénybe vennétek ezt, ha nem lenne fizetetlen segítségetek? Vagy szerintetek fura pluszban fizetni nekik?



2018. nov. 16. 17:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
89%

"Vagy szerintetek fura pluszban fizetni nekik?"


Nem pluszban fizetsz neki. Egy szolgáltatésért fizetsz, amit szabadidejében csinál.

2018. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%
Én abban sem látok semmi rosszat ha a tanár korrepetál valakit a saját tanítványai közül. A tanrend feszített, és nem mindenkinek elég az amire az órán, 30 másik gyerek mellett idő jut. Az meg azért lejön pár alkalom után, hogy a tanár eleve nem tud jól tanítani és azért nem tud a gyerek, vagy azért mert kevés neki az amit az órán át lehet adni. Ha egyébként a tanár jó, miért ne segíthetne be tanórán kívül?
2018. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
57%
Barátnőm a kislánya óvodai dadusát kérte meg, hogy az esküvőjükön felügyeljen rá, rakja le aludni amikor a kiscsaj már kidől. Fizetett neki pluszban természetesen.
2018. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
74%
miért nem jelölhetik be a gondozókat a szülők? már nem tudom hanyas írta, első oldal. nem kekeckedek, csak tényleg izgat
2018. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!