Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves fiú inkább a lányokkal...

3 éves fiú inkább a lányokkal jön ki az oviban, akik persze bevonják a lányos játékokba, babázás, szoknyát adnak rá stb és a fiam ezt élvezi. Normális ez a kitekintés/identitászavar az ő korukban? Meddig normális ha egy fiú lányos?

Figyelt kérdés
Itthon meg tök fiús. Ha választhat játékot is fiúsat választ
2018. nov. 22. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az.

Valószínűleg az ő társaságukban jobban érzi magát.

Ettől még nem lesz meleg, ha erre gondolsz.

A lányom simán autókkal játszik, az öccsét meg lánynak öltözteti, ha olyan hangulatban van.

2018. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább azt élvezi, hogy a lányok foglalkoznak vele, körbeugrálják. A lányok meg nyilván élvezik, hogy van egy "élő babájuk". :)

Inkább mondanám ezt úgy, hogy figyelemhiányos, minthogy lányos lenne. Hogy ebből gondja lenne később... ilyen távlati dolgokba szerintem kár bocsátkozni, mert három évesen még alakul a személyisége, ezerszer változni fognak a prioritásai.


Gyerekként én magam pl. "fiús lány" voltam olyan értelemben, hogy a srácokkal bandáztam, mindig én voltam a legnagyobb ötletgazda, ha hülyeségről volt szó, holott közben lányos öltözetem, lányos játékaim voltak. De velük találtam meg a hangot. Aztán mire kamasz lettem, "féltem" a fiúktól, nem tudtam, hogy szóljak hozzájuk, nem is volt egyetlen fiúbarátom se, nemhogy pasim... és ez elkísért egészen felnőtt koromig, amikor már tudatosan tudtam ezen dolgozni és változtatni.

2018. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Fiam is szeretett kiskorban lányokkal játszani, mert ők kedvesebbek, nem verekszenek. Most 15 éves, még mindig szeret lányok közt lenni, és az érdeklődése abszolút férfias irányt vett.
2018. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem lányként volt mindig fiú szerepem minden játékban. Akármit játszottunk mindig a másik nemmel azonosultam. Most feleség vagyok kisbabával és sose volt nőkkel kalandom... :) Általános iskolában meg volt egy fiú aki mindig tündéreset játszott velünk, ő meleg mint később kiderült. Nem ezen múlik.
2018. nov. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ès ha most tudnád már biztosan, hogy a fiad homosexuális lesz akkor mi lenne?


Inkább örülnöd kellene , hogy nem az a fejfájásod, hogy az ovonö arról számol be hogy minden nap verekszik a gyerek.

2018. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem erdekel h homoszexualis lesz, az erdekel hogy ne legyen identitaszavaros, tudja hogy o fiu nem lany, megha kesobb esetleg a fiukhoz is fog vonzodni. Nem szexualis ertelemben aggodok az identitasaert.


Koszi mindenkinek valaszt, orulok hogy ez ilyenkor meg “normalis”.

2018. nov. 22. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs valószínűleg. Az én unokatesóm még 10 évesen is barbizott velem, a fiú unokatesónkkal meg focizott. Azóta elég sok idő eltelt, biztosan állíthatom, hogy nagyobb nőcsábász 100 km-es körzetben nincs. :-D
2018. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek írják, semmi jelentősége annak, hogy a lányokkal szeret játszani. Ha szeretnéd a fiú identitását tudatosítani benne, elég, ha beszélgetsz vele erről (persze nem erőltetetten, csak ha alkalom adódik arra, hogy spontán szóba kerüljön), vegyél esetleg célirányosan könyveket, pl. a Sehány éves kislány már való neki, később pedig az Első könyvem a nemiségről is nagyon hasznos. Én ezeket ismerem, de nap mint nap jelennek meg újabbak!
2018. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!