Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti tudtok magassarkuban jarni...

Ti tudtok magassarkuban jarni kisgyerekes anyakent?

Figyelt kérdés

En sosem merek magasarkuban menni ha kimozdulunk. 2 evesemmel sosem tudom, mennyi az amit sajat laban kepes jonni, mikor kell felvennem, mikor kell utana futni, akar e jatszoterre menni. Akik felvesznek gyerek mellett magassarkut, azok kenyelmesen erzik magukat, vagy ugy vannak vele, hogy majd a gyerek igazodik az o tempojukhoz?


Bocsi ha fura a kerdes de mar regota motoszkal bennem. Nyaron lattam egy kepet instan, teljesen beleegett az agyamba: egy 2 kisgyerekes csinos anyuka setalt kb 15cms magassarku szandalban a vizparti setanyon gyerekekkel. En biztos nem tudnam ezt csinalni, plane vizparton ahol kulonosen figyelni kell. Vagy lehet, hogy azok az anyukak akik mindig magassarkuban jarnak eleve ugy szoktattak a gyerekuket h ne kelljen futkosni utanuk..? Ti mit gondoltok errol?


2018. nov. 25. 14:05
 1/5 anonim válasza:
83%
Szerintem az az anyuka nem egyedül volt és a vízparton tud mezitlabozni is, ha megvolt a csábos fotó. Nem feltétlenül ilyen képekhez kell meeni magunk, de valóban elofordulhat, olyan nyugodt gyermek és olyan "gyakorlott" anyuka, akik ezt gond nélkül meg tudja valósítani a hétköznapokban. Biztos, hogy nem nevelés kérdése, ha egy gyerkőc virgoncabb, azt nem lehet "kinevelni" belőle, szerintem.
2018. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Sose voltam magassarkús típus, ezen a gyerek se változtat. De egy kényelmes pár centis sarok, vagy egy egybe talpú szandál nem gond.

Aki mindig olyat hord, az megszokta. Én láttam már nagypocakos kismamát is tűsarkúban, ahogy sprintelt a totyogós után.

2018. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Az anyósom például csak magasabb sarkú cipőkben jár, mert azt mondja neki az a kényelmes, laposban nem is tud. És tényleg nem láttam még totál laposban, a legalacsonyabb cipője szerintem 5-6 cm-s, a túrázós bakancsa is kicsit emeltebb sarkú.

Amikor a gyerekei kicsik voltak, akkor is magassarkúban járt. Tudom, mert a párom fiatalabbik öccse 14 éves, mi meg már 11 éve együtt vagyunk, de előtte is ismertem, mert egy településen lakunk. Jó talán a játszóra nem tűsarkúban ment.

Én is szeretem a magasabb sarkú cipőket/csizmákat, de nekem a max magasság amit elbírok, az olyan 8cm kb. De én hétköznap nemigen hordok, nem annyira bírja a lábam, hogy abban sétálgassak csak úgy a gyerekkel az utcán.

2018. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerekek előtt csak magassarkúban jártam, amióta megvannak, nem kényelmes.
2018. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sok magassarkúm van, mert eléggé kényes a lábam, de amelyik kényelmes, azt felveszem akkor is, ha gyerekkel vagyok, feltéve, ha nem kell hosszabb távot gyalogolni. 2.5 éves a kisebbikem, bölcsiből minden nap én viszem haza (reggel az apja viszi oda), kb. 20 perces sétányira lakunk, és sajnos elég sok a macskakő, meg a hasonló sz*rok, amik dísziteni hivatottak az utcát :D De gyerekkel, és gyerek nélkül is ugyanolyan rossz azon a részen menni, nem befolyásol. Viszem a gyereket is kézben is, nyakiban is, ha olyanja van, és egyelőre elég sokszor van olyanja.
2018. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!