Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Otthonrol dolgozo anyukak,...

Otthonrol dolgozo anyukak, mit csinal a gyerek amig ti a gep elott ultok?

Figyelt kérdés
Elvan magaban? Milyen idokozonkent keltek fel hozza? Nem nyaggat h hagyjatok abba?
2018. nov. 28. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alszik vagy az apjával játszik. Sosem akkor dolgozom, amikor ébren van, egyrészt nem is tudtam volna szerintem, másrészt nem is akarom tőle elvenni az időt. Mindig az alvásidőt szántam erre, vagy este fektetés után, meg amikor az apja már itthon volt. Mióta nagyobb (3,5 éves most), nagyon ritkán előfordul, hogy ha valami baromi sürgős, megkérem, hogy hadd csináljam meg, addig játsszon mellettem szépen, most már ezt így szokta azért hagyni, megérti, kb. 1 éve lehet ezt így megbeszélni vele. Előtte nem hagyta.
2018. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem dolgozik otthonról, de teljesen kizárt, hogy közben a gyerekre vigyázzon. Olyankor dolgozik, amikor a gyerek oviban van, vagy velem.
2018. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Alszanak. Délután 2 órát, a többit este/éjszaka csinálom. Mellettük nem lehet, ha igazán törődöm velük.
2018. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!