Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meglátta a lányom hogy szét...

Meglátta a lányom hogy szét van vagdosva a kezem mit mondjak neki miért van úgy? Megijedt amikor meglátta és kérdezte mi az.3 éves

Figyelt kérdés
Többet már nem fogom ezt csinálni. Szakítottunk a barátommal.
2018. dec. 7. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Úristen hány éves vagy 16?

Én akkor csináltam ezt menőségből mert mindenki emo-s volt.

Ahogy fogalmazol is mint egy tini lány.

Menj el pszichológushoz, remélem van apja a gyereknek, jobb lenne hozzá kerülne ,nem egy öncsonkító,szuicid hajlamú anyánál maradjon. Legközeleb majd rádnyit mikor késsel hentest játszasz magaddal.

2018. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Azért ez elég durván WTF. Szegény, nyilván ennél sokkal többet nézett ki belőled.
2018. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. Nekem nem kell pszichológus. Már nem fogok ilyet csinálni.
2018. dec. 7. 21:33
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Grat...
2018. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Jézus!!! Pl. Munkahelyi baleset vagy elestél az utcán és a korlátba kaptál bele. Felnőtt fejjel mind abszurd, de egy 3 éves meg elhiheti. Amúgy a gyereked apja volt, hogy ennyire nmegviselt?
2018. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Már csináltál ilyet azért kell a szakember nem azért mert már nem fogsz


Plisz segít kezelni az illyen helyzetet..

Tanácsot ad mit mondj a gyereknek

2018. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Akinek 19 évesen 3 éves gyereke van, és vagdossa magát, annak mondhattok ti bármi értelmeset, az falrahányt borsó...
2018. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5# Igen a gyerek apja.
2018. dec. 7. 22:03
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
5# vagyok. Keress fel egy szakembert, hogy segítsen feldolgozni és, hogy legközelebb ne történjen ilyen mert ez a gyermekednek se tesz jót. Nem buták a gyerekek előbb utóbb rá fog jönni.
2018. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Egy 3 éves gyerek mondjuk nagyjából ennyi magyarázatot vár: bibi, anya megvágta véletlenül, majd meggyógyul, ne félj.


A többit nem kommentáltám...

2018. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!