Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedül álló anyukaként...

Egyedül álló anyukaként kórházba kerültem ezt hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Falun lakom, van itt egy szomszéd család 8-6-2 éves gyerekekkel, de nem tudna segíteni. Az én lányom 7 éves és 15 kmre jár iskolába, nem kérhetem tőlük, hogy vigyék hozzák vagy vigyázzanak rá. Az anyuka így is kicsit idegesebb típus és sajnos ő is megissza a magáét.

Van egy rokon család akiktől segítséget akartam kérni, ott is van egy kislány 8 éves, ismerik, szeretik egymást a lányommal, de anyuka 2 óra hossza segítséget tagadott meg, így nem szìvesen kérem megint.

Anyukám 20 éve meghalt, nagymamáim sem élnek már. Nincsen senkim csak egy italozós apukám.

De ezt így nem mondhatom el az orvosomnak?! Győzködöm, hogy ne tartson bent feleslegesen. De ott van bennem, hogy ha haza enged és történik ne adj Isten valami, akkor még én sem leszek a kislányomnak.

Nagyon nehéz. Mit tennétek?


2018. dec. 9. 06:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%

* Kijöhetsz saját felelősségre csak átírta


Nem kell győzködni az orvost, nem ő dönti el , hogy mit csinálsz.

2018. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%
Védőnő, tanárnő biztosan tud segíteni, hivd fel őket.
2018. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!