Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesnek még félelmetes a...

3 évesnek még félelmetes a moziban a Grincs?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
igen
2018. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

Az en fiam 2,5 éves, de neki ilyeszto a grincs, a 6 evesem meg nagyon szereti, vicces neki.

Kapcsold be otthon neki, es meglátod hogy reagál:)

2018. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Otthon végigül egy egész estés mesét? Az én háromévesem még nem, azért kérdezem. Azt meg, hogy félelmetes-e neki. Ekkora gyerekeknek nem az félelmetes, amit mi annak gondolunk. Pl. 2,5 évesen imádta a dinó-kiállításon a nyolcméreres vicsorgó, hangot adó t-rexet, de egy mesefigurától meg fél, ami a tv-ben van, pedig nem félelmetesnek szánta a rajzoló.
2018. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem az a kérdés, hogy félelmetes-e, hanem hogy végig tudja- e ülni. Az én 3,5 évesem maximum 10 perces mesét tud végignézni , kizárt hogy moziba menjünk még jópár évig.
2018. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
6 éves kortól ajánlott a film, szerintem nem véletlenül.
2018. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Fiam 4,5 évesen volt először moziban. Az imádott Verdák 3. részét néztük. Szinte végig bírta, az utolsó 10 percet állva nézte.

3 évesen biztosan nem vittem volna, főleg olyan filmre, ami vagy bejön, vagy nem.

2018. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Az én 3 évesem nem ülné végig, az tuti. De félelmetesnek nem mondanám. Szerintem túl hosszú és túl bonyolult a története is egy ennyi idős gyereknek. Ja, és én nagyon hangosnak is találom a mozit egy kisgyerek számára, bár lehet, ezzel csak én vagyok így.
2018. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Voltál már moziban ilyen vetítéseken? A legtöbb 6 éves gyerek is kínlódva nézi végig, mert nincs hozzászokva ahhoz, hogy másfél órát egyhelyben, csendben végigüljön. Arról nem beszélve, hogy ilyen hosszan oda se tud figyelni egy mesére, elveszti az érdeklődését. Van amelyik gyerek meg 3-4x is kimegy pisilni unalmában.

A kedvencem, mikor a pixar mesék előtt a 10 perces kisfilm után a fél mozi gyerekközönsége megkérdezi, hogy ennyi volt, mehetünk is?

3 évesnek még nemvaló a mozi.

2018. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 4 és 6 éves is félt tőle amikor először látta, én biztos nem vinném őket moziba ilyenre.
2018. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 évesen is félek tőle :D

Viccet félretéve, szerintem egy 3 évesnek semmi szüksége nincs ilyen intenzív mesékre. 6 éves kortól ajánlott, nyilván nem véletlenül.

2018. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!