Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonyi ajándék: Tablet....

Karácsonyi ajándék: Tablet. Közösen kapják, vagy egyet-egyet, vagy csak a nagy kapjon? 8 és 4 éves lányok.

Figyelt kérdés

Vettem egy kifejezetten gyerekekre szabott tabletet (amazon 8 edition) a 8 évesemnek. Aztán vettem egy másik fajtát a 4 évesnek. (leapad ultra) De azt vissza is vittem, mert nem lehet felmenni vele a netre, semmilyen játék nem volt rajta és egy app rá nagyon drága és csak a saját oldaláról lehet letölteni.

Amit a nagynak vettem valószínű be fog válni, de még egy hasonlót nem akarok venni, mert az úgy már túl drága.

Találtam egy noname tabletet, talán ha ma megrendelem délelőtt, még ideérhet, mert 25.-e reggelre kell (Angliában élük és a gyerekek miatt angolosan ünnepelünk)

De nem tudom eldönteni, hogy mi legyen.

Ti hogy csinálnátok? Kapja közösen a két gyerek a tabletet vagy csak a nagy kapja mondjuk azzal, hogy néha kölcsönkéri a kicsi, vagy vegyem meg a tabletet a kicsinek is, ami még egyébként belefér a keretbe.


2018. dec. 22. 08:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha egyet veszel, csak veszekedés lesz.....
2018. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak a nagynak vennék! A kicsi meg tanulja meg,hogy nem minden az övé. Ha a nagy nem akarja neki odaadni, akkor nem fogja neki odaadni.
2018. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!