Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti ebben a minusz fokokban es...

Ti ebben a minusz fokokban es suvito szelben kimentek a gyerekekkel? Bp.

Figyelt kérdés
Nem szoktunk itthon ulni de most napokig kb nem mereszkedunk ki.
2019. jan. 4. 10:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem.

Utálom a hideget, széllel együtt pokol.

Ha muszáj, elszaladunk a boltba.

Most amúgy is beteg.

Szerintem nem kell mindig minden körülmények közt kimenni.

Mint ahogy nyáron sem viszem ki 40 fokban, télen sem pocsék időben.

2019. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Itt nem feltétlenül a szél az első kérdés ilyenkor, hanem hogy mindenáron ki kell-e menned a gyerekekkel valamilyen nagykönyv szerinti mindennapos kötelező levegőztetésre hivatkozva, ha egyetlen porcikád sem kívánja? Nem tudom, hogy babakocsis sétáról lenne-e szó, vagy közös játékról, de tegye szívére a kezét mindenki: mi abban a jó a gyereknek, ha az anyja száját összeszorítva van kint vele, és alig várja, hogy hazaérjenek?


A rossz időnek is van előnye: több közös játék a meleg szobában, amit még élveznétek is, ez nagyobb élmény, mint a kelletlenül kint töltött idő.

2019. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Mínuszban igen (akár -20-ban is), de süvítő szélben nem. Az nem jó, senkinek nem hiányzik egy fül- vagy arcüreggyulladás.
2019. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagyon. 2 eves es mondja, hogy menjunk haza. Konnyezik a szeme es nem erzi jol magat ilyenkor kint. Pedig nem beteg. Sokat szelloztetek seta helyett.
2019. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
7 hónaposom van. Ha kimegyünk ilyen szélben akkor úgy veszi a levegőt mintha kapkodna érte és 5 perc után égtelen ordításba kezd. Fel van öltöztetve rendesen: sapka, sál, kesztyű, overál, bundazsák de a szelet egyszerűen nem bírja csak akkor ha ráteszem a kocsira az esővédőt de úgy meg mi értelme van, nem megy be a friss levegő. Egyébként kimegyünk amikor csak lehet és szeret is sétálni de a szelet nem szereti, én meg nem fogok az üvöltő gyerekkel sétálgatni csak azért is. Hordozóban is ugyanez a helyzet egyébként: bebújik amennyire csak lehet mert ha kint van a feje és éri a szél olyan mintha fuldokolna. Most azért, hogy a hónaljamat szagolja nem indulok el...
2019. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

Mi se voltunk napok óta pedig mi még mínuszokba is sokat kint vagyunk, bírja a hideget de a szelet utálja, és én is persze.

Mondja is hogy anya az a baaj hogy mindig lefele kell néznem.

Max a kisboltig teszünk egy sétát de az se a kedvence ilyen szélviharba ami már 4 napja tart.

2 és fél éves, Győr.

2019. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
Csak ha muszáj. Szegény gyerek nem érezte reggel jól magát míg oviba mentünk, hazafele se tettünk kitérőt, csak célirányosan haza. Ő se érzi kint jól magát, akkor minek? Bár nálunk tegnap nem volt gáz, szél + hideg, de este óta havazik, nem kellemes ha arcba fújja a szél.
2019. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát ha épp muszáj, mint pld ma, hogy boltba és postára kellett menni akkor igen.Amúgy max 30 perc alatt meg lehet járni, annyi levegő kell a gyereknek is.Ha napok óta nem voltatok kint 30 perc nektek sem fog megártani.
2019. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
26%
Kötelező jelleggel mindennap kint vagyunk kb fél-egy órát,erős edzett kislány már születése óta.
2019. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tegnap sétáltam a kétéves unokahúgommal. Én meg az anyukája fáztunk, de a kicsi vidáman hintázott, kotorászott a levekek között, szaladgált és egyáltalán nem zavarta a szél. Egy óra elteltével úgy kellett hazacsalogatni.
2019. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!