Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ráadnátok a gyereketekre kb...

Ráadnátok a gyereketekre kb 1-1.5cm-vel nagyobb szandit?

Figyelt kérdés
Két méretű szandálunk van most, az egyikről picit lelóg a nagy lábújja, a másik meg picit nagy még. Most nem tudok és nem is akarok venni új szandált, ez már a harmadik méret 2 hónapon belül. Nagyon gyorsan nő a lába.
2010. jún. 29. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:

nem iród mekkora a gyerek. egy 5-6 éves kor után 1 centi már elenyészö mert a lába is nagyobb, de ha még nagyon pici akkor az 1 centi arányában sok.


Ha lelóg neki másikról akkor mindenhova befogja rúgni.

2010. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

19 hónapos, most 14cm a lába, egy hónapja még 13cm volt. Nem győzök neki cipőt venni.

Köszönöm a választ!

2010. jún. 29. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
az sok ... simán lötyöghet benne a lába és ha feltöri még rossz emlékei is lesznek legyen akármekkora . bár gondolom hogy kicsi még ...
2010. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor igen ! de amig nagy rá adj rá zoknit hátha úgy megússzátok ... sajnálom mert nekünk nem ilyen pedig rémisztgettek vele. Egy mérettel veszek nagyobbat és vattát teszek az orrába amig bele nem nő rendesen.
2010. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én simán ráadom, mivel a 20-as siesta már épp, hogy jó, lelóg a lábujja, a 21-eshez meg még hiányzik 1 cm, de ráadom, és kényelmes neki, mivel 3 csatos, nem lötyög a lábán, mert állítható.
2010. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ő még könnyen elesik, ha nagyobb a szandi. Inkább vegyél többet olcsóbban, az egyik csak jó lesz.

Én is teszveszen veszek, van ami kicsi, van ami nagy, de van ami pont jó, és kb 100 ft volt darabja... ennyit megér.

2010. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez egy elől nyitott szandi, ráadtam, most jöttünk meg a sétából és úgy tűnt kényelmes neki.

2010. jún. 29. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, tavaly pont ennyivel nagyobbat vettünk mi is eleve! Csak oldalt a szélessége ne legyen bő, mert akkor lötyög benne a lába.
2010. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha amúgy jól fogja a lábát, bokáját és nem lötyög, akkor nem sok az 1 cm szerintem, inkább mint hogy lelógjon a lábujja.

Vagy esetleg akkor zár elejű szandi, persze olyan oldalt jó sok helyen kivágott, ami nagyon jól szellőzik azért.

Bár a hangsúly a bokán és a lábfej fogjásán van ahogy írtam és írták.

De amúgy majd meglátod hogy bír e benne menni. Ha nem tud úgy is látod és veszel neki másikat.

2010. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!