Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elektromos fogkefe árt a...

Az elektromos fogkefe árt a baba fogainak?

Figyelt kérdés
Mi elektromos fogkefét használunk (oral b). 9 honapos a babánk, még nincs foga, viszont gondolom hamarosan lesz, szoval gondolkozom, hogy mivel mossam majd neki. Elektromos fogkefével szoktam neki dörzsölgetni az inyét néha, hogy szokja, ezt szereti nagyon, tetszik neki. Ártana, ha a fogát is ezzel mosnám majd? Egy puha sörtéjü fejjel.
2015. aug. 5. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Te jo isten... tenyleg? 3 eves kor alatt egyaltalan nem ajanlott - kezdve azzal, hogy megijed tole, be sem fer a szajaba normalisan.


Ennyire draga lenne egy gyerekfogkefe?

2015. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem értem a stilusod. Feltettem egy kérdést, mivel nem tudom rá a választ. Ha tudnám, nem kérdeztem volna. Nem tudtam, hogy nem ajánlják 3 éves korig. Mellesleg láttál már elektromos fogkefét? Olyan picike a feje, mint egy bébifogkefének, ha nem kisebb.


Kössz az indokolalanul bunko választ.

2015. aug. 5. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt vettem a lányomnak. Aztán váltottunk sima fogkefére, mert hiába kicsi a feje a fogkefének, nem fért be a lányom szájába az egész fogkefe (nem tudta akkorára nyitni a száját). Meg az volt a baj, hogy a mozgásnál a kefe "nyele" verte a felső fogsorát, amikor alul mostam neki és fordítva. Nekünk is Oral-B van, már 4 éves a lánykám, lassan újra előveszem neki és megpróbáljuk. Úgyhogy inkább simát vegyél, abból is jó minőségűt (pl. MAM), mert ráharap és a gagyi fogkefe sörtéit kiszedi.
2015. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem mosnám azzal a fogát.
2015. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi egyenlőre még ujjra húzható szilikon fogkefével mossuk a 11 hónaposom fogát. 4 foga van. Nenedent tanuló fogkrémet szoktam rátenni egy nagyon picit, amit nem baj, ha le is nyeli. Még várok egy pár fogra, és utána váltunk rendes fogkefére.
2015. aug. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle, nem árt. Mégis mivel ártana? Nem nyomod rá erősen, ennyi. Plusz ne felnőtt fogkefét vegyél neki, hanem gyereket. A leírásból nem derült ki, hogy külön kefeje van e neki, remélem csak azért nem, mert egyértelmű a számodra is, hogy abból mindenkinek saját kell
2015. aug. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát azért egy babának, akinek mondjuk van 3-4 foga, még nem ez a legjobb választás. Amíg kevés foga van, addig bébi fogkefét használjatok szerintem, pl. amit már említettek, ujjra húzható, szilikon fogkefét, ez a legjobb a babafogaknak. Majd ha már rendes tejfogsora lesz, akkor vegyétek elő az elektromos fogkefét.
2015. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!