Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány év az ideális tesók...

Hány év az ideális tesók között, ha a "nagy" már 5 éves?

Figyelt kérdés
Szeretnénk majd babát, kb 2 év múlva. Szerintetek 7 év (ugye akkor a nagy már annyi lesz), az sok?

2019. jan. 22. 17:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fiam 2 hónap híjján volt 8 éves, mikor a nagyobbik húga született, majdnem 12 volt, mikor a kisebbik. Imádták/imádják egymást a kezdetektől fogva. Fiam már felnőtt, önálló élete van, de mindig nagy az öröm a lányok részéről, amikor hazajön. Ráadásul teljes nyugalommal engedem el a lányokat bulizni a bátyjukkal, mert tudom, hogy biztonságban vannak.
2019. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bátyám 7évvel idősebb, elképzelni sem tudtam volna nála jobb testvért. Mindig játszott velem, segített nekem, vigyázott rám :).
2019. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 tesom van. A 2 naggyal 2 ill 4 év a különbség. Kb semmilyen testvéri kapcsolatunk sincs. A legkisebb és köztem 13ev a különbség. Vele tűzön vízen át. Ebből kiindulva nagyobb korkülönbség terveztünk. Lányom 6 éves, nemsokára érkezik a tesó. Nagyon várja, sőt ilyen odafigyelést /gondoskodást én még nem láttam. Bár ez személyiség függő is, de már most biztos vagyok benne hogy pont jó lesz a korkülönbség.
2019. jan. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szerintem sem kor a korkülönbségen múlik hogy jó testvérek lesznek-e.

Had kérdezzem meg, hogy ahol nagyobb a korkülönbség, ott a testvérek édes testvérek? ha esetleg "csak" féltestvérek, ott is jó viszony van közöttük?

2019. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudom, eléggé régi a kérdés ahhoz, hogy használható legyen a válasz, de hátha valaki esetleg kíváncsi a véleményemre - ha nem akkor meg leírom magamnak. A tesóm és köztem 6 év korkülömbség van, és nagyon jó a testvéri kapcsolatunk, mindig is az volt. Kis korunkban is jó volt, szóval nem csak amikor már - mondhatni - felnőttünk. Persze valószínűleg az is közrejátszott, hogy nagyon szeretett volna kistesót, egyébként egyke lett volna, úgy tervezték a szüleink. Persze vannak olyanok, akik ugyanennyi korkülömbséggel rossz testvérek, ugyan így, vannak akik 2 év korkülönbséggel jó tesók, vannak akik nagyon nem, szóval ha számít is valamennyit, nem ez határozza meg a kapcsolatot.
2022. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!