Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen Zsámbékon kisgyereket...

Milyen Zsámbékon kisgyereket nevelni?

Figyelt kérdés

Zsámbékra tervezünk költözni. Van itt olyan, aki ott lakik, és tudja, milyen ott gyereket nevelni? Egy kétéves kisfiam van. Milyen az óvoda, iskola? Vannak közösségek, szakkörök, sportolási lehetőségek a gyerekeknek?

Maga a település nagyon tetszik, a táj gyönyörű, de erről semmit nem tudok.


2019. jan. 30. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Én ugyan itt élek, mi több itt nőttem fel. De az én fiam meg aproka így nem tudom pontosan mik a lehetőségek.


A gyerekorvos kedves, mindig elérhető. A védőnő szintén áll rendelkezésre ha kérdés van. Bár nyilván nálatok már azért ritkán kell a védőnő.


Az óvoda gyönyörű, nem rég lett atadva egy vadiúj épület nekik. Az iskolák is elég jók. Nem kiválóak de az átlagos szintet mindkét általános iskola hozza. De a környéken van alternatív oktatásra is lehetőség ha inkább az érdekel.


Nyilván a hely nem tökéletes. Itt is sok a baj, sok a rossz minőségű utca. De ez máshol sincs másként. Van néhány étterem, két cukrászda. Ebből mondjuk csak egyet ajánlanék jó szívvel. De az éttermek elég jók.


30 év után is szeretek itt élni.

2019. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Sok a C!
2019. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy sok! Jártál te már a településen?


Nézz el Pátyra, Manyra, Gyermelyre na ott több van. De tudod hol van sok? Borsodban az isten háta mögötti településeken

2019. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az etnikai megközelítéshez annyit, hogy én Kelet-Magyarországon nőttem fel....

2019. jan. 30. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
3-as, Te laksz az Isten háta mögött Borsodhoz képest, csak annyira korlátolt vagy, hogy csak saját magad látod és csak magadhoz tudod viszonyítani a dolgokat.
2019. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Zsámbékon nőttem fel, ott élnek a szüleim. Teljesen jó város, egyáltalán nem sok a roma. De nyilván lehetne kevesebb.

Vannak jó közösségek, és több sokgyerekes család is van. Köztük a polgi is az. Fideszes város, így a családokat próbálják segíteni is. Gyerekorvos jó, nemrég lett új, ráadásul a rendelő is pár hónapja lett felújítva. Hát az utak azok tényleg elég érdekesek néhol, de a polgi állítja, hogy minden út meg lesz csinálva. Legyen úgy.

A keddi és a pénteki piac szuper, de imádtam én azt fiatalon :)

2019. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

Egyre nagyobb kedvem van szombaton házakat nézni 😊

2019. jan. 31. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!