Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki egyedül nevel egy kisgyere...

Aki egyedül nevel egy kisgyereket, mennyi a havi bevételetek? Mennyiből tudtok megélni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Oszegileg már n2m emlékszem, regen volt, de mivel nem a semmire és nem csak a párom fizetésére alapozva vállaltam anno, így jól megéltünk belőle. A gyed után vissza mentem dolgozni, a kicsi ment bölcsibe, így az se volt probléma, hogy apuka baxott tartásdíjat fizetni
2019. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Nekem havi 300ezer körül van mindennel együtt a bevételem, 5 éves a fiam. Igyekszem havi 200-nál többet nem kiadni (egyedül tartom fenn a lakást, az autót...) A maradékból rakok félre takarékszámlá(k)ra, illetve fizetem az autó törlesztőrészletét.
2019. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Barátnőm egyedül neveli a gyerekét, jelentős nagyszülői segítséggel (tehát pl. táppénzre nem kell mennie soha a gyerekkel), az apa 2000 km-re van és nem küld pénzt neki soha.

Barátnőm kb nettó 300 ezret keres, most vett saját lakást, valamennyi hitelt vett fel rá.

2019. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!