Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki egyedül nevel 2-3 éves...

Aki egyedül nevel 2-3 éves kisgyereket, hová teszi a gyereket, míg fürdik?

Figyelt kérdés
Sokszor éjszakás a férjem. Ilyenkor 16 órakor már elindul. (Messze dolgozik). Én bezárom a lányom addig a szobájába,míg lefürdök este. Nax 10 perc. Nás hogy csinálja? Kíváncsi vagyok. Nem túl jó érzés bezárni,de csak biztonságosabb..
2018. okt. 27. 21:40
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Max,más. Bocs az elgépelésért.
2018. okt. 27. 21:45
 2/47 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell bezárni? Hány éves? Nekem 3 a kicsi, de járkál ki be, közben, ha csend lenne szólok és rögtön válaszol.
2018. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
86%
Bezárod??? Te jó ég...Bébikorában a hordozóban nézett vagy épp aludt,mikor meg nagyobb volt,adtam neki egy játékot és beszélgettem vele,míg zuhanyoztam. 2 éves sem volt,míg simán elvolt a kanapén míg fürödtem. Elég önállótlan vagy te neveled annak,ha ekkora gyerekként még nem lehet a lakásban magára hagyni vagy pont te csinálsz belőle hülyét. Mégis mi a fene baja lenne?
2018. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
90%
Párszor volt ilyen. Mikor elaludt, akkor fürödtem.
2018. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%
De minek zárod be? Nálunk vagy ott volt mellettem és beszélgettünk, vagy inkább játszott valamit, és résnyire nyitvahagytam az ajtót, így ha gyanúsan nagy volt a csend, akkor megkérdeztem, mit csinál. Olyan is volt, hogy mesét nézett, vagy akkor zuhanyoztam, mikor már aludt.
2018. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
94%
Akkor fürdök, amikor alszik a gyerek.
2018. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%
Én nem nevelem egyedül őket, a kicsi éppen 2, a nagy 3.5 múlt. Sehova nem teszem őket amíg fürdök, pláne nem zárom be. Szerintem nagyon megrémülnének, ha felébrednének és nem tudnának kijönni. Általában amúgy olyankor fürdök, amikor fent vannak, közben jönnek-mennek, játszanak, a nagy árulkodik, ha van valami. Vegyszerek elzárva, konyhaajtó helyén rács, lépcső nincs, nagykést nem hagyom elöl, a fürdőajtót nyitva hagyom, így hallom őket. Erkély sincs, ablakok csak bukóra nyitva, kicsi lakás...
2018. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%

"A" verzió: fürdök, ha elaludt.

"B" verzió: velem van a fürdőszobában, míg fürdök.


Ezek egyikét csináltam mindig, amikor kisebb volt. Mostmár éppen 3 múlt, meg lehet bízni benne annyira, hogy ott maradhat a szobájában is, ha nem lenne kedve kísérni, de még mindig inkább kijön.

Be sose zárnám, abból csak 1) üvöltés lenne, 2) nem érezném biztonságosnak (és ha rosszul lesz?)...

2018. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
44%

Nem olyan elrugaszkodott ötlet ez mint ahogy itt sokan gondolják. Azt a max tiz percet kibirja, nem fog semmi baja , még csak nem is fog félni addig.

DE ! még mindig jobb megoldás mint hogy egy kis gyerek kinyissa az ablakot és kizuhanjon, mint nem egy hirműsorban volt már. Ez csak első hallásra tűnik olyan rossz dolognak, de szerintem nincs ezzel semmi baj.

2018. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
79%

Hat hónapos korától egyedül nevelem, este fürdök mikor elalszik. Nagyon ritkán van , hogy valamiért nappal lefürdök olyankor nyitva hagyom az ajtót általában bejön a fürdőszobába.

Hidd el, ennél sokkal nagyobb gondokat kell megoldanunk nekünk, egyedülálló szülőknek.

2018. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!