Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pizsama alá adtok alsóneműt a...

Pizsama alá adtok alsóneműt a kicsi gyereketekre?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor naponta cserélitek a pizsama nadrágot?
2019. jan. 31. 09:10
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
59%
Nem adok. Én is így nőttem fel, hogy a pizsama alá nem kell bugyi, mert kényelmetlen. Nem cseréljük naponta.
2019. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
44%

Rábízom a gyerekre :) A fiaim vesznek (kis laza boxerük van) mert zavarja őket a "téma" ide oda rakosgatják feszt. (most 6 és 10 évesek).

A lányok közül egyik hol vesz hol nem, a másik sose vesz :) ( 4 és 11 évesek).

Én nem vagyok a híve, mert nyomja szorítja néha a lányom bőrén is látom a mintát reggelre, de rábízom hiszen ő érzi mi a jó neki.

Pizsamát 2 naponta mosok- cserélek mindenkinek ettől függetlenül is.

Ja és kicsi korukban pelusuk volt 3 éves korig éjjelre, utána pedig nem adtam rájuk bugyit éjszakára

2019. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
53%
Ez jó. "Nem adok, mert kényelmetlen meg szűk." Nem kellene esetleg a méretnek megfelelőt venni és akkor nem lenne se kényelmetlen, sem pedig szűk?
2019. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
68%
Én ezt úgy értelmezem, hogy fiúnál pl. a kisgatya valamennyire szűk , nem hagy olyan mozgásteret :D szóval lehet így értette hogy kényelmetlen és szűk.
2019. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
34%

Lehet adni,persze,de nem ajánlott,és nem egészséges.


Innentől kezdve a szülő dönt,mi a fontosabb. Rajtunk sosem volt bugyi a pizsama alatt. Manapság is elég elviselni havonta 8 napig :(.

2019. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
67%
Nem és nem cserélem naponta. Fürdés utan, tisztán kerül rá a gatya, utána tiszta ágyban alszik és reggel átöltözik. Nem értem miért kellene akár 3-4 naponta is cserélni, nem büdös, semmi baja.
2019. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
88%
Jéé ez az a kérdés, amire mindenki lepontozódik ha ad ha nem :D :D Jó válasz nincsen ezek szerint :D
2019. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
63%
Nem adok, mi se viselünk. Ennyi szellőzés kell, nem egészséges szerintem, hogy 0-24-ben be van ott bugyolálva minden...ettől függetlenül, ha később igénye lesz rá és ő úgy gondolja, vegyen fel. Nem ítélem el azt aki ad, egyéni szociális probléma, de ne akarjon engem sem senki meggyőzni az ellenkezőjéről.
2019. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
56%
Rajtam mindig van bugyi és a lányomra is fogok adni, ha már nem lesz pelenkás, természetesen pamut bugyit és olyat, ami nem nyomja, később ha kamaszodni kezd, gondolom nem lenne kellemes ha a fehérfolyás a pizsamán landolna, nőknél szerintem egészségesebb mindig bugyit viselni, éjjel is.
2019. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
37%

Anyaszült meztelen alszunk pàrommal, elég sűrűn cserélem az àgyneműnket, mellesleg ha élsz rendszeres nemi életet, akkor nem csak a hüvelyvàladék kerül a lepedőre, heti 1x cserélem az àgyneműt, de mivel mindennap együtt vagyunk, minden együttlét utàn nem cserélem.


Nem adok bugyit a lànyomra, szerintem éjszaka jobb ha szabadon van a pizsama alatt.

Tisztàn veszi fel a pizsamàt, mosva is van:)

2019. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!