Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pizsama alá adtok alsóneműt a...

Pizsama alá adtok alsóneműt a kicsi gyereketekre?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor naponta cserélitek a pizsama nadrágot?
2019. jan. 31. 09:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
52%

15, mi nem egészséges benne?

Az a bugyi, ami éjjel nem egészséges, nappal sem az. Érdemes lenne ezen elgondolkozni.

(Az a bugyi nem egészséges csak, ami nem jó méretű, szoros, nem 100 % pamut. Nyilván amelyik nő tangában nyomja, annak éjjelre se lesz egészséges a viselete.)

2019. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
51%

Azért, mert jobb ha "szabadon van" éjjelre, elég, hogy reggeltől be van az ember öltözve, kényelmi szempontból pedig egyenesen zseniàlis pucéran aludni.

Pàrom pl az életében nem aludt még sem pizsamàba, sem boxerben.

Egy gyereknek is kényelmesebb ha szabadabban van a pizsama alatt.

De ha mondanà a lànyom, hogy szeretne pizsama alà bugyit, minden tovàbbi nélkül vegyen elő a szekrényből, rà bízom.

2019. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
56%

#1 vagyok, mi is veszünk fel, el sem tudom kèpzelni, hogy ne tegyem, próbáltam már, de annyira zavart, hogy el sem tudtam aludni, úgyhogy vettem fel.

Akinek meg szűk javaslom, hogy vegyen megfelelő méretet

2019. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
48%
Olvasilag bizonyítva van, hogy nem egészséges. De mindenki azt csinál amit akar.
2019. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
54%
24 linkeld már be légyszi, hogy miért nem egészséges alsóneműben aludni. Tangában nem egészséges, de egy jó minőségű pamut bugyit tudtommal ajánlanak az alváshoz, én anélkül nem is tudok aludni.
2019. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
65%
Én adok alá (reggel-este tiszta, pamut, lobogós gatya :) ), ha nyár van, meleg van, akkor meg pizsamanadrágot nem vesznek rá. Pucér fenékkel leülni pl. este a kanapéra vagy reggel a konyhaszékre, ahová mi azért utcai ruhában is leülünk sem egészséges (ezt a bölcsességet anno a nőgyógyászom mondta). Jellemzően még úgyis rohangálnak egy kört fürdés környékén, meg egyedül öltözés címén, akkor szellőztetnek :D, nagyobbként aztán majd kialakítják maguknak, mit akarnak vagy se hordani éjszaka.
2019. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
32%
Természetesen nem. Ez nem alap?
2019. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
31%

"Jó minőségű pamutbugyi"

Oké, adj a gyerekre ha akarsz, te dolgod, mint ahogy az is, mennyire lehet izgató a férjed szàmàra egy jó minőségű pamutbugyi.:)


A lànyom nyàron is, és télen is rövid ujjú és szàrú pizsamàban alszik, tehàt nem ül le csupaszon sehovà.

Rajtam pedig kelés utàn a köntösöm van, megintcsak nem ülök csupasz hàtsóval.

De mivel kàvézàs utàn megyek is zuhanyozni, aztàn öltözök, így a köntösbe se vagyok sokat meztelenül.

Hisz veszem is fel azt az "egészségtelen" tangàt.

2019. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
68%
28 gyereked van, lányod van és el kell neked magyarázni, hogy egészségtelen a tanga?! Hordtam persze én is anno, kaptam is fertőzéseket miatta, de egyszer azért csak felnő az ember lánya és megkomolyodik. Amúgy nem alvás közben szoktam dugni, bármilyen meglepő, így olyankor teljesen megfelel a pamut bugyi.
2019. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
80%
Fura, mert én, mindig hordok pamut bugyit, pizsama alá is, a lányom pedig kicsi korától nem akar, és tiszteletben tartom. A hálóing alatt hord pamut bugyit (amúgy csak az van neki), pizsama alá nem, és kb. két-háromnaponta cserélem ilyenkor a pizsamáját. Hálóinget négy-öt napig hord, és a bugyit természetesen minden nap cseréli.
2019. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!