Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pizsama alá adtok alsóneműt a...

Pizsama alá adtok alsóneműt a kicsi gyereketekre?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor naponta cserélitek a pizsama nadrágot?
2019. jan. 31. 09:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
31%
34 éves vagyok, 18 éve hordok tangàt, azóta élek nemi életet is, mégse volt soha semmi bajom.
2019. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
44%

28 vagyok, tinikorom óta tangát hordok nagyrészt, évente ha problémám van(gomban kivul mas sosem volt) sokat mondtam.


Én nem adok a gyerekre, csak hálóing alá. Szerintem szexi a sima pamut hipster fazonú bugyi is, de kényelmesebb nélküle. Nálam a fehérfolyás csak napközben van, este fekvés közben egyszerűen nem termelődik annyi, hog kifollyon. érdekes, hogy másnak igen.

2019. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 Coffelia ***** válasza:
64%
Én nő vagyok, az első fehérfolyásomig nem volt semmi a pizsamám alatt, de mivel bő folyással áldott meg az ég a peteérés alatt, kénytelen voltam rászokni a bugyihordásra éjjel. Ez egy egyéni dolog, és mindenkinek más. Fiam van, még pelusos, de már csak nyárig, mert ősztől ovi. Nem fogok rá alsógatyát adni pluszban, hadd lógjon, aminek lógnia kell, nem kell folyton tartani a zacsit...
2019. febr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
52%

56%-os az azért megvan hogy ez a kérdés nem arról szólt hogy te hányszor élsz nemi életet per nap, és mi izgatja fel a pasid? Mit foglalkozol te más nő alsóneműjével?

Bámulatos hogy nem tudod megállni hogy a nemi életeddel, és az alsónemű gyűjteményeddel "dicsekedj", már a többedik kommentben. És ezt 30+-osan, hát rendkívül értelmes ember lehetsz. Gondolom ezek életed fő művei :) Szoktál dugni meg hordasz tangát.

2019. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
53%

"mint ahogy az is, mennyire lehet izgató a férjed szàmàra egy jó minőségű pamutbugyi.:)"


Amúgy meg vannak nők akik nem olyan csak zsákkal a fején kategóriák :) Sajnálom ha te csak jó minőségű tangában van izgató jelenség :D Xar lehet.

2019. febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
21%

Azért nem kell itt leszólni az egyik válaszolót.


Egy másik válaszoló 2x is írta, milyen egészségtelen a tanga, erről sem szólt a kérdés, gondolom okoskodni akart, vagy komplexusa van a tangát hordóakkal szemben, őt mégsem támadja senki. Nekem is rosszulesett a kéretlen véleménye, rendben vagyok a tangákkal, sokkal kényelmesebb, mint bármelyik másik bugyi(pedig én imádom a fehérneműket), és problémám sincs tőle. Az, hogy mit tartanak egészségtelennek, gyakran változik ám.

2019. febr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
66%

"Egy másik válaszoló 2x is írta, milyen egészségtelen a tanga"


Azt írta hogy sokkal feszesebb szorosabb, ezért kényelmetlenebb egészségtelenebb lehet benne aludni mint a "normál puha pamutbugyiban". Most arról nem ő tehet, ha valami komplexusos buta nő erre egyből a saját nemi életét kántálja ide. Még mindig az alvásról van szó, nem arról ki miben kívánatos, és napi hányszor szexel.

2019. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
76%

Az Ilyen 56 százalékos féléknek nem sikerült értelmezni a kérdést , hogy adtok - e bugyit a KISGYEREKETEKRE .

Ki a jó fenét érdekel , hogy te tangát hordasz és milyen nemi életed???

2019. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
14%

NEM, nem adok a lànyomra, szerintem meg is veszne, ha bugyiban kéne aludnia.

(mint ahogy én meg ha bàrmi lenne rajtam)

2019. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
70%

Az 56%-osnak az a baja, hogy a palija 60+-os bácsi, ő meg ugye 30 egypár. Nem mellesleg fél milliókat keres a pali, és ő erre irdatlan büszke, meg az exe (gyerek apja) pénzére, meg a tesója pénzére, épp a csak a sajátjáról nincs soha szó, mert gondolom az nincs.


Onnan tudom, mert nagyon ismerős a stílusa, a százaléka, és mindenhol arról regél, hogy ő napi hányszor, hol, milyen pózban, milyen ruhában vagy anélkül....Ja meg az aktuális pasik pénzéről. Igazából ekkora nyomorral én is veszettül kompenzálnék na.

2019. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!