Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 honapos lanyom ejszaka...

14 honapos lanyom ejszaka lazas, de nappal jolvan, vigyem el a dokihoz?

Figyelt kérdés
Masodik ejszaka volt lazas. Egy nagyon picit kohog nappal, de amugy semmi baja nincs, erdemes elvinnem ilyen influenzajarvanyban a dokihoz? (Van itthon lazcsillapito kup, fenistilcsepp, nurofen,sinecod)
2019. febr. 2. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, felesleges három-négy napot várj, aztán kiderül. Én sohasem rohangásztam ilyennel orvoshoz.
2019. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként jó van, akkor szerintem nem kell elvinned. Jó eséllyel még pár nap és elmúlik.

Egyébként mi számít nálatok láznak?

2019. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
38 volt ejszaka
2019. febr. 2. 11:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kell mérni és feljegyezni a testhőmérsékletét. Éjszaka "normális" a megemelkedő érték. Nem árt valami köhögéscsillapítót adni.
2019. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Javaslom ezt a cikket megnyugtatásul. Részletesen leírja mi a teendő láz esetén.

[link]

2019. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is várnák még 1-2 napot. Az viszont hülyeség hogy éjszaka normális a megemelkedett testhőmérséklet. Éppenhogy lemegy a testhő a nyugalmi szakaszban. Az én gyerekeimnek kb 35.8-35.9 a hője éjjel. Az éjszakai láz, vagy hőemelkedés mindig valamilyen fertőzés, betegség jele.
2019. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!