Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy bébiszitternek...

Szerintetek egy bébiszitternek mi a feladata a gyermekfelügyeleten kívül?

Figyelt kérdés
Napi 9 órát töltök egy 1,5 és egy 6 éves gyermekkel. Mindkettő kisfiú.A 6 éves szinte állandóan otthon van, Anyuka szerint beteges. Szerintem makk egészséges, csak nagyon elkényeztetett mindkettő.Az igazolást az oviba privát orvostól viszik.Én havi 90 ezer forintot kapok egy hónapra.Fixen. De feladatom a gyermekek fejlesztése es elvárjak tőlem a napi házimunkát is. Mindig patyolat rendnek kell lenni. Viszont a két gyerek nagyon-nagyon eleven. Véleményekre vagyok kíváncsi.

2019. febr. 4. 05:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért vállalod ilyen kevés pénzért? Van valamilyen munkaszerződésetek? Én a helyedben újra tárgyalnám, normális fizetéssel, meghatározott feladatkörrel.
2019. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%

Azért aki órabérben számol, az nincs egész nap a gyerekkel. Szép is lenn, hozzánk 1500 Ft-os órabérben jön egy nő, és a gyerekek jórészt alszanak, így is egy buli vagy egy színház 10.000 Ft.

Kaja, bentlakás nincs?

Fura ez nekem, Magyarországon nem is divat, én Angliában voltam bentlakásos babysitter, au-pair, ott persze takarítani is kellett, de alapvetően az volt a véleményem, hogy nagyon-nagyon ki vannak zsigerelve azok a lányok.

Fejlesztés? Ez mégis mit jelent? Csináld meg velük a ház feladatot? Vagy neked kéne kitalálni, hogy hogyan? Mert az azért nem kis feladat.

Persze mehetnél betanított munkára is, akkor kapnál kb. ennyit, de az kicsit nehezebb munka. Azért itthon szerintem nem sok család engedheti meg magának, hogy állandó baby-sittere legyen.

2019. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy bejelentve se, meg nem is vagy vállalkozó. Én ilyesmit egyetemen csináltam. Volt 3 lány, akik felváltva ott voltak. Én voltam az egyik. Szóval ha nekem tanulni kellett, ment más. Értük kellett menni az oviba, este főzni, mostni takarítani, játszani velük. Akár hétvégén is. Egy átlagos héten kb 2 estét voltam velük, meg pl szombat délelőtt ha a szülők dolgoztak. Így kaptam havi 130. 000Ft-ot.
2019. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Èrdeklődve olvasgatom a hozzászólásokat és le vagyok döbenve a fizetéseken. Ez egy Tolna megyei kistelepülés. Itt örül az ember, ha helyben munkát talál. Viszont maga a feladat ugyan olyan felelősségű mint bárhol az országban. Én is érzem , hogy kihasználja a család ezt. Igazából nem vagyok annyira rászorulva konkrétan erre a munkára. Talán inkább betyárbecsület tart itt. De érzem, hogy kikészülök idegileg. A gyerekek iszonyú neveletlenek, elkapatottak. Nekik mindent lehet. Nincs semmi fegyelmezési módszer a kezemben. Nem verésre gondolok természetesen. De ha pl.erélyesebben szólok rájuk, anyuka azonnal telefonál, hogy próbáljam másképp elérni, hogy szótfogadjanak. Elfelejtettem írni, hogy az egész ház be van kamerázva. Erről nekem nem szóltak, de látom es tudom. Sőt azt is látom, ha éppen az aktuális pillanatban figyel anyuka. Nem vagyok túl fiatal, 45 múltam. 3 gyereket felneveltem, de ez a feladat kifogott rajtam. De kellemetlennek érzem, hogy csak úgy otthagyjam. Mivel anyuka többször elmondta, hogy rajtam kívül senkiben nem bízik. Nyilván kamu szöveg. Inkább senki nem megy oda ingyen -cselédnek.
2019. febr. 5. 01:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Megeri, hogy kikeszulj idegileg?
2019. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
..hát kedves "utolsó" , nagyon -nagyon nem éri meg. De még nem volt bátorságom visszamondani. Tudom, hogy kpmplett hülye vagyok. De van aki azt mondja a baráti körből, hogy ennél jobb munkát nem fogok kapni. Nincs gyereke es utálja is őket.De én olyan nem normális vagyok, aki megsajnálja őket. Persze ő nem sajnálja meg az én családomat. Tényleg ezt most, hogy leírtam, egész másképp hangzik, mint mikor csak gondolkodtam rajta. Inspiraciokat kérek es pozitiv megerősítést! :) Köszönöm az eddigi hozzászólásokat is!!!
2019. febr. 6. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!